به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، فرشاد مقیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو در حاشیه مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اسامی برندگان نخستین مرحله از فروش فوق العاده از طریق سایت رسمی شرکت ایران خودرو اطلاع رسانی خواهد شد و علاوه بر آن از منتخبین با ارسال پیامک و برقراری تماس تلفنی نسبت به نتایج قرعه کشی، آگاه خواهند شد.
وی با بیان اینکه مهلت 48 ساعته برای واریز منابع مالی از سوی برندگان قرعه کشی تعیین شده است، گفت: فرآیند فروش بلافاصله از فردا یکشنبه 18 خرداد ماه آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت صنعتی ایران خودرو گفت: متقاضیانی که در این مرحله از فروش فوق العاده موفق به خرید خودرو نشده اند، این فرصت را دارند که در مرحله دوم این طرح و همچنین طرح فروش یک ساله شرکت نمایند.
مقیمی ضمن اشاره به تنوع محصولات ارائه شده در گروه های سمند، پژو 206 و پژو پارس بیان کرد: 45 هزار محصول ایران خودرو در گروه های مختلف خودرویی در مراحل آتی عرضه خواهد شد که متقاضیان می توانند نسبت به انتخاب خودروی مورد نظر خود مشارکت نمایند.
وی در خصوص قرعه کشی مرحله دوم طرح فروش فوق العاده گفت: قرعه کشی برای متقاضیان مرحله دوم هفته آینده برگزار خواهد شد که امیدواریم در زمان تعیین شده با فرآیند قرعه کشی نسبت به واریز مبالغ اقدام نمایند. تمام سعی شرکت ایران خودرو نیز بر این است که در زمان تعیین شده و حتی زودتر خودروهای متقاضیان را تحویل دهیم.
مدیرعامل شرکت صنعتی ایران خودرو در خصوص تعهدات قبلی این خودروسازی تصریح کرد: تعهدات قبلی در وضعیت مناسبی قرار دارد و تحویل سایر محصولات نیز با سرعت و جدیت در حال پیگیری است به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری