در این مقاله قصد داریم به نکاتی از بازی پابجی موبایل بپردازیم که در صورت رعایت آن ها شما را به یک بازیکن بهتر تبدیل می کند.

در ماه مارس سال ۲۰۱۷ استودیوی PUBG Corporation بازی PlayerUnknown's Battlegrounds، یکی از محبوب ترین بازی های بتل رویال حال حاضر در دنیا را به صورت دسترسی زود هنگام برای پلتفرم پی سی منتشر کرد و در فاصله ی کمی پس از عرضه ی بازی با استقبال بی نظیر و چندین میلیونی بازیکنان روبه رو شد. با این استقبال بسیار خوب، استودیوی PUBG Corporation نیز دست به کار شد و تمام سعی خود را برای برطرف کردن ایرادات و همچنین اضافه کردن المان های جدید و جذاب به خرج داد.
به روزرسانی های مداوم و اضافه کردن موارد متنوع ادامه یافت تا سرانجام در دسامبر سال ۲۰۱۷ اولین نسخه ی رسمی پابجی منتشر شد و در ادامه ی روند انتشار، بازی به کنسول های نسل هشتم نیز راه پیدا کرد. روند اصلی پابجی به این شکل است که شما به صورت تک نفره، دونفره یا چهار نفره باید در میان جمعی نهایتا ۱۰۰ نفره، تنها فرد یا تیمی باشید که زنده می ماند. این در حالی است که در ابتدای بازی هیچ فردی سلاح خاصی ندارد و باید به جمع آوری آیتم های مختلف بپردازد.
موفقیت ادامه دار نسخه ی پی سی و کنسولی پابجی، سازنده ی بازی را مجاب کرد که نسخه ای ویژه را برای موبایل های هوشمند طراحی کند. نهایتا بازی PUBG Mobile توسط شرکت Tencent در سال ۲۰۱۸ برای دستگاه های اندروید و آیفون (IOS) منتشر شد. پابجی موبایل برخلاف نسخه ی پی سی و کنسول به صورت کاملا رایگان در دسترس بازیکنان قرار گرفت و این موضوع به تنهایی باعث استقبال بسیار زیادی از بازی شد.
نکته ی جالب توجه در رابطه با نسخه ی موبایل شباهت بسیار زیاد پابجی موبایل به نسخه ی پی سی است و تقریبا تمام نقشه ها و جزئیات در نسخه ی موبایل به کار رفته است. همچنین، پابجی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار