تیراندازی به پلیس در فیلادلفیا / دستکم 6 مأمور هدف قرار گرفتند

فارس نیوز پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۸
مقام های فیلادلفیا می گویند در جریان تیراندازی در ساختمانی در این شهر شماری از مأموران پلیس زخمی شده اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رسانه های آمریکایی بامداد پنجشنبه (به وقت تهران) از وقوع تیراندازی در «فیلادلفیا» بزرگترین شهر ایالت پنسیلوانیا خبر داده و نوشتند که در این حادثه به سوی نیروهای پلیس تیراندازی شده است.
به نوشته سایت خبری شبکه «ای بی سی»، در این حادثه دستکم ۶ نیروی پلیس هدف قرار گرفته و زخمی شده اند. یک نیروی پلیس هم هنگام عملیات با یک خودرو برخورد کرده و مجروح شده است.
گزارش شده است که این حادثه پس از آن رخ داده که گروهی از نیروهای واحد مبارزه با مواد مخدر پلیس وارد ساختمان شده اند. در حالی که مشغول بازداشت چند نفر بوده اند، به سوی آن ها تیراندازی شده و مأموران در ساختمان گیر افتاده اند.
با گذشت چند ساعت از آغاز تیراندازی، پلیس اعلام کرد که هنوز مهاجم (یا مهاجمین) بازداشت نشده اند و ساکنان منطقه باید از محل حادثه دور بمانند.
دانشگاه «تمپل» هم که در نزدیکی محل درگیری واقع شده، در توییتر نوشت: «تردد در دانشکده علوم سلامت دانشگاه ممنوع شده است. پناه بگیرید. از قفل بودن درها مطمئن شوید. سکوت کنید. تکان نخورید. پلیس در حال پاسخگویی است.»
تصاویری که از محل حادثه منتشر شد، نشان می داد که ده ها خودروی پلیس در محل حضور یافته اند. شدت تیراندازی به حدی بود که یک خودروی زرهی پلیس برای کمک به خلع سلاح مهاجم فراخوانده شد.
در حالی که این حادثه همچنان در جریان بود، کاربران در شبکه های اجتماعی نوشته بودند که به صورت مداوم صدای تیراندازی به گوش می رسد. یکی از شاهدان به شبکه «ای بی سی» گفته است که صدای شلیک دستکم ۱۰۰ گلوله را شنیده است.
بنا بر اعلام کاخ سفید، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در جریان ...

سرخط اخبار