تماشای فیلم در کنار افرادی که از دیدن آن لذت می برند و درکنار شما می خندند، گریه می کنند و فریاد می زنند، بسیار جالب است، اما گاهی انسان دلش می خواهد که به تنهایی فیلمی را تماشا کند تا بتواند به خوبی برروی آن تمرکز کند.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا ، تماشای فیلم در کنار افرادی که از دیدن آن لذت می برند و درکنار شما می خندند، گریه می کنند و فریاد می زنند، بسیار جالب است، اما گاهی انسان دلش می خواهد که به تنهایی فیلمی را تماشا کند تا بتواند به خوبی برروی آن تمرکز کند و مثلا توییت های گهگاه بغل دستی اش حواسش را پرت نکند.
برخی فیلم ها به گونه ای ساخته شده اند که نیازمند دقت و توجه زیاد هستند. ما در این مطلب، فهرستی از اینگونه فیلم ها را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.
نابودی
عنوان اصلی: Annihilation
محصول: ۲۰۱۸
فیلم فانتزی جذاب و عجیب «الکس گارلند»، یکی از بهترین فیلم های سینمایی سال ۲۰۱۸ است که کمتر دیده شده است. بهتر است که این فیلم را در اتاقی تاریک و به تنهایی تماشا کنید تا بتوانید تمامی جزئیاتش را از منظر بازیگران فیلم درک کنید. نابودی، جلوه های بصری غنی دارد.
فیلم درمورد برای جراحت های روحی ناشی از احساس گناه است و کشفی درباره تغییر درونی افراد و آنچه که به دنبالش هستند؛ البته پرسش های بی پاسخی نیز در پایان فیلم برای تماشاچی ایجاد می شود که فرصت خوبی را برای گفتگو درباره آن ها در جمع دوستان فراهم می کند.
او
عنوان اصلی: Her
محصول: ۲۰۱۳
فیلم او درباره مردی تنها با بازی «خوآکین فینیکس» است که سیستم عاملی پیچیده می خرد که یک هوش مصنوعی جذاب (با صداپیشگی اسکارلت جوهانسون) دارد. مرد کم کم عاشق هوش مصنوعی می شود. درواقع می توان گفت که فیلم، داستان مردی را روایت می کند که عاشق صفحه نمایشش می شود.
برخی تصور می کنند که فیلم، نوعی کمدی است که روابط ما با تکنولوژی را به سخره گرفته و برخی دیگر نیز فکر می کنند که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار