موانع توسعه اسکی صحرانوردی و رول در استان اصفهان برطرف شود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
رئیس هیئت اسکی استان اصفهان گفت: امیدواریم با همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون اسکی موانع بر سر راه توسعه رشته های اسکی صحرانوردی و اسکی رول در اصفهان به زودی رفع شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، محمود یسلیانی ظهر امروز پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت اسکی استان اصفهان اظهار داشت: در 4 سال گذشته با برنامه های پیش بینی شده در 2 بخش آلپاین و اسنوبرد موفقیت های بسیار خوبی کسب کردیم و در جهت اعتلای این رشته در شهر اصفهان حمایت خوبی از سوی فدراسیون صورت گرفت.
وی تصریح کرد: استان اصفهان در ورزش اسکی در همه رشته ها مقام و عناوینی دارد و به همین دلیل این هیئت یکی از برترین هیئت ها در سطح کشور لقب گرفت که این امر به حضور ورزشکارانی با کیفیت در شهر اصفهان باز 0می گردد.
رئیس هیئت اسکی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در سال های گذشته در 2 بخش اسنوبرد و آلپاین ورزشکاران بسیار خوبی فعالیت کردند و اسکی بازان قدرتمندی نیز در رقابت هایی که در فریدونشهر برگزار شد معرفی شدند.
یسلیانی به مشکلات هیئت اسکی استان اصفهان اشاره و بیان کرد: در بخش هایی مانند اسکی صحرانوردی و اسکی رول که بر روی آسفالت اجرا می شود مشکلاتی داشتیم و امیدواریم با همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون اسکی موانع بر سر راه این 2 بخش به زودی رفع شود.
محمود یسلیانی به عنوان رئیس هیئت اسکی استان اصفهان انتخاب شد
«کمبود اعتبار» مشکل اصلی اسکی بازان چهارمحال و بختیاری است
مشهد| مشکلات پیست اسکی شیرباد تمامی ندارد؛ تخریب پیست به دنبال بارش های اخیر
وی ادامه داد: در سال 97 توسعه ورزش همگانی در بخش اسکی به خوبی انجام گرفته و یکی از برترین هیئت ها در بخش همگانی بودیم. ورزشکاران اصفهانی در بخش قهرمانی در تمام رقابت ها بر روی سکو قرار گرفتند که این عملکرد در ورزش اصفهان بسیار چشم گیر است.
رئیس هیئت ...

سرخط اخبار