وینگر سرعتی تیم فوتبال آلومینیوم اراک از علاقه اش نسبت به محسن چاووشی با ما سخن گفت.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد علینژاد وینگر اهل گلستان تیم فوتبال آلومینیوم اراک، در این فصل بازی های خوبی را در ترکیب تیمش به نمایش گذاشته است. علینژاد که سابقه بازی در نساجی، هف سمنان، نفت مسجدسلیمان و ... را دارد، معتقد است که آلومینیوم نیز می تواند به لیگ برتر صعود کند و از نظر فوتبالی سالی که گذشت را برای خودش فوق العاده می داند. 
او در ابتدای صحبت هایش از آرزوی بزرگش برای صعود با آلومینیوم اراک به لیگ برتر صحبت می کند: در هفته های پایانی لیگ روند فوق العاده ای داشتیم و به نظرم اگر لیگ به تعویق نمی افتاد حتی شانس صعود را هم داشتیم. با این حال باید ببینیم برنامه بعدی چه خواهد بود و امیدوارم بتوانیم در صورت ادامه مسابقات جواز صعود را به دست بیاوریم. 
علی نژاد که علاقه خاصی به موسیقی دارد، آرزوی خود را ملاقات با محسن چاووشی به عنوان خواننده محبوبش می داند و امیدوار است روزی شانس صرف یک شام در کنار او را به دست بیاورد: اگر میتوانستم یک نفر را برای صرف شام انتخاب کنم آرزویم مسلما کنار محسن چاووشی بودن بود. او به نظر من واقعا خواننده قابل و فوق العاده ای است.
قهرمان دوران بچگیتان چه کسی بود؟ چرا؟
خودم. همیشه برنده بودم.
 بدترین و بهترین خبر سال ۹۸؟
بدترین خبر سقوط هواپیمای اوکراینی بود که واقعا روزهای تلخی برای همه مردم شکل داد و خبر خوب هم بیشتر فوتبالی بود و اتفاق اجتماعی مناسبی را پشت سر نگذاشتیم که بخواهم به آن اشاره کنم.
به فوتبال نمی آمدید الان چه شغلی داشتید؟
میرفتم سمت موسیقی. به همین خاطر است که از خوانندگی خوشم می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار