سپاه بیش از هر زمانی مورد حمایت ملت است/ حماقت ترامپ باعث تشدید اتحاد ملی و انسجام اسلامی در ایران شده است

دریافت خبر : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
سپاه بیش از هر زمانی مورد حمایت ملت است/ حماقت ترامپ باعث تشدید اتحاد ملی و انسجام اسلامی در ایران شده است

اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی گفت: در تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی امروز سپاه بیش از هر زمانی مورد حمایت ملت است.
وی ادامه داد: اقدام نمایندگان مجلس در پوشیدن لباس سپاه، تودهنی محکمی به ترامپ و سردمداران کاخ سفید بود. بی تردید سپاه از این پس پرقدرت تر از همیشه در برابر آمریکا ظاهر خواهد شد.
بادامچیان با اشاره به ادامه شرارت های آمریکا علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: ما باید دنبال یک اقدام عملی علیه آمریکا در منطقه و جهان باشیم تا نقطه پایانی برای دسیسه ها و توطئه های آمریکا باشد، نمی توانیم هر روز شاهد یک اقدام خصومت آمیز و شرارت بار از سوی آمریکا باشیم.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: آمریکا باید بفهمد هزینه های کارهای خباثت آلود آنها چقدر است و باید به گربه رقصانی های آمریکا یک پاسخ قاطع داد.
وی ادامه داد: آمریکایی ها در حالی که نیروهای سپاه و ارتش دست در دست مردم و نیروهای جهادی در مناطق سیل زده برای کاهش دردها و آلام مردم، خدمت رسانی می کنند. بزرگ ترین جسارت و تهمت را علیه سپاه 80 میلیونی ایران مرتکب شدند. سپاهی که تروریسم را در منطقه شکسته است اما به همین صفت از طرف آمریکا متهم می شود و این یک نوع ناشی گری در سیاست است که برای آمریکا نتیجه معکوس داشت.
بادامچیان خاطرنشان کرد: اقدام آمریکا نه تنها موجب تقویت رابطه سپاه و ارتش شد، بلکه رابطه مردم با سپاه را نیز محکم تر کرد، بطوری که ما امروز شاهد یک سپاه 80 میلیون نفری هستیم. امروز روحیه مردم برای مقابله با آمریکا در اوج است و ما شاهد یک عزم ملی برای مقابله با توطئه های آمریکا هستیم.
دبیرکل حزب موتلفه ...

[ مشاهده متن کامل سپاه بیش از هر زمانی مورد حمایت ملت است/ حماقت ترامپ باعث تشدید اتحاد ملی و انسجام اسلامی در ایران شده است اعتماد آنلاین ]