فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: به زودی در ایستگاه شهید امامی شهرضا دستگاه ایکس ری نصب می شود.

سرهنگ صادق کاظمزاد عصر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امنیت در سطح شهرضا با همکاری مسؤولان، مردم و پرسنل نیروی انتظامی ایجاد شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به عملکرد ۷ ماهه نیروی انتظامی شهرستان شهرضا گفت: در ۷ ماهه سال ۹۹ در راستای مقابله با مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر ۷۷۵ طرح اجرا شد که منجر به کشف انواع مواد مخدر شده است.
 وی با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در شهرضا گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان و ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا دستگیری خرده فروشان مواد مخدر نسبت به سال گذشته ۵ درصد افزایش داشته است.
کاظمزاد با اشاره به جمع آوری معتادان متجاهر و تحویل به کمپ های ترک اعتیاد در شهرضا عنوان کرد: امسال هزار و ۲۶ دستگاه خودرو و ۷۲۳ دستگاه موتورسیکلت متخلف در شهرستان شهرضا توقیف شده است.
 فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به مقابله با قاچاق کالا بیان کرد: در ۷ ماهه سال ۹۹ کالای قاچاق به ارزش ۲۱۳ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال در شهرضا کشف شده است که نسبت به سال گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به اینکه امسال با طرح هایی که اجرا شد در بعضی از سرقت ها حدود ۷ درصد کاهش و در بعضی دیگر افزایش داشته ایم، تصریح کرد: در ۷ ماهه امسال با دستگیری ۳۶۱ نفر سارق، دستگیری سارقان ۲۶ درصد افزایش داشته است.
کاظمزاد با بیان اینکه تصادفات درون شهری با اجرای طرح های ترافیکی ۳۹ درصد و تصادفات برون شهری ۵ درصد افزایش داشته است، اضافه کرد: در سال ۹۸ هزار دستگاه خودرو در شهرضا اضافه شده است و این تعداد خودرو سبب افزایش ۵ درصدی تصادف شده است.
فرمانده انتظامی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار