این بازدید با هدف رصد میدانی از روند اجرای پروژه های در دست اقدام ، آگاهی از مشکلات موجود و بررسی درخواست های مردمی انجام شد.

به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، این بازدید با هدف رصد میدانی از روند اجرای پروژه های در دست اقدام ، آگاهی از مشکلات موجود و بررسی درخواست های مردمی انجام شد. 
معتمدیان در جریان این حضور، از پروژه در حال احداث میدان ورودی از سمت قاین، بلوار ورودی، پروژه بهسازی پارک شهدای گمنام، استخر ذخیره آب شهرداری و بافت فرسوده شهر بازدید کرد. 
استاندار در این سفر نیز به گفتگو با جمعی از مردم پرداخت و در جریان مسایل و مشکلات موجود در شهر قرار گرفت. 
حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه، بخشدار و اعضای شورای اسلامی و تعدادی از مدیران شهر در نشستی تخصصی و واکاوی مسایل موجود در راستای برنامه ریزی برای رفع آنها از دیگر برنامه های این سفر بود. 
معتمدیان با حضور در محل پروژه باند دوم محور بیرجند - قاین، در جریان روند اجرای کار قرار گرفت.
موضوع تکمیل پروژه دو بانده سازی محور بیرجند - قاین از مطالبات دیرینه مردم خراسان جنوبی است که از سال گذشته و با پیگیری های استاندار، روند اجرای این پروژه شتاب گرفته است.
در پروژه قطعه یک محور بیرجند - قاین، عملیات اجرایی آسفالت مسیر به طول ۶ کیلومتر در حال اجراست. این پروژه با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی تا هفته دولت تکمیل می شود. 
اداره کل راه و شهرسازی استان در قطعه دوم این محور، در حال آماده سازی ۷ کیلومتر برای آسفالت است. این بخش از کار نیز با پیشرفت ۷۰ درصدی تا پایان مهرماه تکمیل می شود. 
بر اساس اطلاعات اداره کل راه و شهرسازی، اعتبار هزینه شده برای اجرای این دو قطعه، بیش از ۴۰ میلیارد تومان می باشد.
شایان ذکر است: میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، یوسفی مدیر کل حوزه استاندار، حلاج مقدم مدیرکل ...

سرخط اخبار