تلاش جهادی مدیران در تحقق شعار رونق تولید را از الزامات مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برشمرد و تاکید کرد: تلاش جهادی و مقاومت رمز عبور از شرایط جنگ اقتصادی است.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ فرماندار رباط کریم تلاش جهادی مدیران در تحقق شعار رونق تولید را از الزامات مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برشمرد و تاکید کرد :در شرایطی که دشمن با تحمیل ظالمانه ترین تحریم ها اقتصاد و اشتغال کشور را مورد هجمه قرار داده همه مدیران رباط کریم مکلف به تلاش جهادی برای تحقق شعار رونق تولید هستند.
سیدمهدی ساداتی با اشاره به نقش پررنگ مردم در مقاطع حساس تاریخی کشور ادامه داد:نحوه عملکرد و میزان خدمت رسانی مطلوب مدیران ارتباطی مستقیم با میزان مشارکت مردم در انتخابات دارد و هر اندازه مردم از نوع خدمات مدیران رضایت داشته باشند به همان نسبت در انتخابات پیش رو حضور گسترده خواهند داشت.
ساداتی ادامه ادامه داد:کم کاری از مدیران شهرستان رباط کریم به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و بر سر منافع مردم این شهرستان با هیچ مدیری عهد اخوت نبسته و از تمامی سازوکارهای موجود برای ارائه خدمت حداکثری مدیران به مردم بهره خواهیم گرفت. 
بیشتر بخوانید: سفر رییس جمهوری خبرهای خوبی برای بوشهری ها دارد باید از ظرفیت های مردم در روستاها استفاده کرد/نیاز امروز جامعه ما همدلی و وحدت است

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار