معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی آخرین روند تکمیل واحد های باقیمانده مسکونی مهر را در سراسر کشور اعلام کرد.

به گزارش صبحانه ، محمود محمودزاده، در خصوص روند تکمیل واحد های مسکونی مهر ضمن تاکید بر اینکه مدیریت کلان مسکن مهر توسط مجموعه قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر انجام می شود، با اشاره به اینکه در خصوص واحد های مسکونی مهر باقیمانده، جلساتی با حضور تمامی استان ها برگزار و پروژه ها مورد به مورد بررسی شده اند، گفت: هم اکنون ۲۴۰ هزار و ۱۲۸ واحد مسکونی مهر هستند که فروش اقساطی نشده اند که باید این واحد ها طبق زمانبندی، فروش اقساطی شوند.
معاون مسکن و ساختمان ضمن تاکید بر اخذ تصمیمات جامع و کارشناسی با حضور مسئولان استانی، بانک مسکن، اداره کل راه و شهرسازی، سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت شهرهای جدید و مدیریت مسکن مهر، توضیح داد: در این جلسات، تلاش شد تا با همفکری تمامی دست اندرکاران مسائل تک به تک پروژه ها، بررسی و راهکار های جامع اندیشیده شود که تمامی تفاهمات در صورت جلسات درج شده است.
محمودزاده ضمن تاکید بر همکاری استان ها در اجرای مفاد صورت جلسات در تکمیل واحد های مسکونی مهر، مطابق زمانبندی، اعلام کرد: واحد های باقیمانده مسکن مهر شامل پروژه هایی هستند که یا بدون متقاضی هستند یا دیر آغاز به کار کرده، یا مشکلات حقوقی دارند و یا با اعلام بانک مسکن به عنوان پروژه خودمالک تسهیلات دریافت کرده و از لیست واحد های مسکونی مهر، خارج شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر، ۲۱۹۶۱ واحد مسکونی مهر بدون متقاضی در کشور وجود دارد. همچنین، ۱۱۴۵۸ واحد نیز دارای مشکلات حقوقی هستند.
به گفته وی، واحد های مسکونی مهری که یا دیر آغاز به کار کرده اند و پیشرفت فیزیکی پایینی دارند حداکثر تا نیمه سال آینده باید تکمیل و تحویل متقاضیان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار