سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: سایپا هم روی ضدحملات برنامه داشت و از همین طریق به گل هم رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از مسجد سلیمان، مهدی تارتار پس از برتری 2 بر یک نفت مقابل سایپا اظهار داشت: بازی را خوب شروع نکردیم. با توجه لغزندگی زمین کارمان روی زمین دچار مشکل می شد. سایپا هم روی ضد حملات برنامه داشت و از همین طریق به گل هم رسید. تیم آنها دونده بود و همه راه ها را بسته بود. سعی کردیم به محوطه جریمه آنها نزدیک شوم و بازیکنان بلند قامت گذاشته بودیم و دو گل هم زدیم.
وی ادامه داد: از مدیریت باشگاه تشکر می کنم که پیگیری تیم و بازی امروز بودند. از دادستان، نماینده مجلس و تمام مسئولان شهر تشکر می کنم که همه کمک می کنند تا تیم نتیجه بگیرد و در نهایت از بازیکنان ممنونم که به بازی برگشتند.
سرمربی نفت مسجد سلیمان ادامه داد: ما جلوی استقلال، نفت آبادان، شهر خودرو و حتی پیکان در تهران به بازی برگشتیم و این نشان می دهد که شرایط خوبی داریم.
تارتار با اشاره به اینکه این برد را به آن فرد پلید و خودخواه تقدیم می کنم که منتظر باخت ما بود، تاکید کرد: خدا جای حق نشسته است و توصیه می کنم که این فرد در فضای مجازی علیه ما کار می کند، اعمال و رفتار خود را اصلاح و درست کند.
سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که آیا درخواستی از شما برای مربیگری در تیم ملی شده است، یا خیر، گفت: بارها پیش آمده، اما پیشنهاد رسمی نداشته ام. ما همیشه آماده ایم که به کشور خدمت کنیم. مربیان ایرانی واقعا زحمت می کشند، همه به روز شده اند و دیگر مانند سابق نیستند. حتی مقابل خارجی به پیروزی می رسند و امیدوارم این اعتماد شکل بگیرد.
انتهای پیام/ک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار