رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: پایگاه امداد و نجات جاده ای عرشیا در قم تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، محمد گل فشان در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر که در تالار کرامت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: همگرایی میان مسئولان و مردم در قم یکی از ظرفیت های مهم در اجرای فعالیت های خیرخواهانه به ویژه در مسیر مقابله با کروناست.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور افزود: حضور پررنگ جوانان و امداد گران متعهد و مومن در صحنه های مختلف نیز از برکات دیگری است که به آن افتخار می کنیم.
وی تصریح کرد: حضور در هلال احمر به خصوص در قم، کار مقدسی و خدمت کردن به مردم این شهر توفیق بزرگی است، این استان در بسیاری از اقدامات الگوی کشوری بوده است و اولین مجمع خیرین در قم تشکیل شد که در استان های دیگر نیز مورد الگوبرداری قرار گرفت.
گل فشان بیان کرد: توسعه زیرساختهای امدادی و افزایش ظرفیت ها از جمله اقدامات مهم در قم است که در این باره پایگاه امداد و نجات جاده ای عرشیا در قم تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.
سخنگوی جمعیت هلال احمر منصوب شد
نماینده ولی فقیه در استان همدان: حضور نیروهای داوطلب در هلال احمر مصداق حرکت جهادی است
توزیع 4000 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه توسط هلال احمر استان مرکزی
وی خاطرنشان کرد: با حمایت سپاه و ارتش و دستگاه های دولتی مسیر خیر خواهانه پیموده شد و در کرونا توانستیم اقدامات مهمی را در جهت خدمت به مردم به ثمر بنشانیم.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور عنوان کرد: در لرستان و حوادث دیگری در کشور، هلال احمر قم حضوری فعال داشت و حضور جوانان متعهد در لرستان و تیم امدادی قم جز بهترین ها بود.
وی بیان کرد: اگر چه تامین جهیزیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری