صادقی از برگزاری مسابقات نقاشی و انشاء به همت قرارگاه شهید شاطری شهرری خبر داد و گفت: مسابقه نقاشی برای کودکان دبستانی و مسابقه انشاء در پایه راهنمایی و دبیرستان برگزار می شود

«محمد جواد صادقی» در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد اقدامات فرهنگی قرارگاه شهید حسن شاطری در مقابله با ویروس کرونا گفت: قرارگاه شهید شاطری شهرری در راستای مبارزه با ویروس کرونا اقدام به برگزاری مسابقات نقاشی و انشاء کرده است.
مسئول قرارگاه جهادی شهید شاطری شهرری افزود: مسابقات نقاشی برای گروه سنی دبستان برای دختران و پسران و مسابقه انشاء نیز برای گروه سنی راهنمایی و دبیرستان در دو گروه عنوان شده برگزار می شود.
وی افزود: مسابقه_نقاشی و انشاء در سه محور پیشگیری و کنترل کرونا،من مدرسه ام را دوست دارم،جامعه پزشکی و پرستاران،ایران قدر دان شماست برگزار می شود فراخوان مسابقه نقاشی از ۱۰ تا ۲۰ فروردین و مسابقه انشاء نیز از ۱۲ تا ۲۳ فروردین اعلام شده است علاقمندان برای شرکت در مسابقه نقاشی می توانند از برگه های دفتر نقاشی یا از برگه A۴ استفاده کرده و آثار خود را ارسال کنند.
مسئول قرارگاه جهادی شهید شاطری شهرری خاطر نشان کرد: استفاده از تمامی ابزار نقاشی امکان پذیر است و علاقمندان می توانند آثار نقاشی و انشاء خود را از طریق شماره ی ۰۹۱۹۷۷۶۷۷۶۷ درواتساپ ارسال کنند.
صادقی اظهار کرد: در پایان این مسابقات به ۲۰ آثار منتخب در گروه نقاشی و ۲۰ نفر در مسابقه انشاء #جوایز_نفیسی اهدا می شود. این مسابقات در سطح کشور در گروههای سنی عنوان شده برگزار می شود./
پایان پیام/ 34

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار