گروه فرهنگی مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان از برگزاری اولین شب طنز لرستان با موضوع لاف (سیل) با حضور چهره های مطرح طنزپرداز استانی و کشوری در استان خبر داد.

به گزارش ایکنا از لرستان، صمد سبزی، مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان، دوشنبه، چهارم شهریور در جمع خبرنگاران گفت: اولین شب طنز استان لرستان، با موضوع لاف(سیل) با حضور چهره های مطرح طنزپرداز استانی و کشوری عصر روز چهارشنبه، ششم شهریورماه در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار می شود.
وی با اشاره به برنامه های این شب طنز، افزود: شاعران مطرح طنزپرداز، استنداپ، نثر طنز، خاطره طنز، سرود، مسابقه و کلیپ های جذاب، این محفل را از سایر محافل متمایز کرده است که عموم مردم می توانند در یک فضای خانوادگی در شب طنز حضور داشته باشند.
سبزی با اشاره به این که سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان طی چند سال پیاپی با برگزاری دوره های آموزشی طنز توسط اساتید باشگاه طنز انقلاب اسلامی، زمینه رشد جوانان و حضور جدی در عرصه طنز انقلابی را فراهم کرده است بر لزوم ورود طنزپردازان انقلابی در فضای مجازی تأکید کرد و گفت: سراج لرستان با برگزاری کارگاه های طنز به صورت حضوری و مجازی در حال زمینه سازی برای حضور اثربخش طنزپردازان انقلابی در فضای مجازی استان و کشور است.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار