به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در آغاز هفته ششم و پایانی مرحله گروهی این رقابت ها، دیشب در گروه ئی: لیورپول - مدافع عنوان قهرمانی - دو به صفر میزبانش سالزبورگ را شکست داد و با ۱۳ امتیاز، به عنوان تیم نخست به مرحله حذفی راه یافت. نبی کِیتا و محمد صلاح برای لیورپول در این بازی گل زدند.
در دیگر بازی این گروه، ناپولی با چهار گل خنک را درهم کوبید و با ۱۲ امتیاز، به عنوان تیم دوم راهی یک هشتم پایانی شد. آرکادیوژ میلیک سه بار و دریس مرتنز برای ناپولی در این بازی گلزنی کردند. در این گروه، سالزبورگ به لیگ اروپا راه یافت.
در گروه اف: اینتر در خانه ۱ به ۲ مغلوب بارسلونای از پیش صعود کرده شد و به لیگ اروپا رفت. در این بازی، کارلِس پرز و آنسو فاتی برای بارسا گلزنی کردند و تک گل اینتر را روملو لوکاکو به ثمر رساند.
دورتموند هم ۲ - ۱ اسلاویا پراگ را با شکست بدرقه کرد و به عنوان تیم دوم به مرحله بعد راه یافت. جِیدون سانچو و مارکو رویس برای زنبور ها در این بازی گل زدند و تک گل اسلاویا را توماس سوچک به ثمر رساند. دورتموند از دقیقه ۷۷ به علت اخراج جولیَن وِیل،10 نفره بازی کرد.
***
درگروه G جی: بنفیکا با ۳ گل زنیت را شکست داد و دیدار لیون با لایپزیگ ۲-۲ مساوی به پایان رسید. با این نتایج، صدرنشینی لایپزیگ با ۱۱ امتیاز قطعی شد و لیون به عنوان تیم دوم صعود کرد، بنفیکا هم به لیگ اروپا راه یافت.
و سرانجام در گروه اچ: چلسی ۲ - ۱ از سد لیل گذشت. تامی ابراهام و سزار آسپیلیکوئتا برای چلسی گلزنی کردند و تک گل لیل را لوئیک رمی به ثمر رساند.
در دیگر بازی این گروه، آژاکس در خانه با یک گل به والنسیا باخت. به این ترتیب، والنسیا و چلسی بعنوان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار