مرکز فرهنگ خانواده وابسته به آستان قدس عباسی از آغاز برنامه آموزشی اینترنتی (براعم الکفیل) ویژه کودکان (۶ – ۱۱) سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از الکفیل، مرکز فرهنگ خانواده وابسته به آستان قدس عباسی از آغاز برنامه آموزشی اینترنتی (براعم الکفیل) ویژه کودکان (6 – 11) سال خبر داد.
این برنامه با هدف افزایش سطح فرهنگی و فکری این قشر اجرا می شود زیرا پایه و اساس جامعه هستند.
اسمهان ابراهیم، رئیس این مرکز در گفتگو با شبکه جهانی الکفیل اظهار داشت، نسخه اول برنامه براعم الکفیل از سوی کمیته تخصصی و متناسب با گروه سنی شرکت کنندگان آماده شده است. این برنامه شامل بخشهای دینی، اخلاقی، آموزشی، مهدوی، علمی و تفریحی می شود و به اولیای دانش آموزان کمک می کند تا از اوقات فراغت کودکانشان بهره ببرند و وضعیت روتین ایجاد شده در شرایط فعلی را از بین برده و به آنها کمک کنند تا از فعالیتهای غیر سودمند در سایت های اینترنتی اجتناب ورزند.
وی افزود، اهداف برنامه در ذیل به آن اشاره شده است:
1- توسعه پل ارتباطی میان اعضای خانواده (بالاخص مادر) و کودک . بنابراین فعالیت ها به مادران ابلاغ شده است.
2- آموزش و ترغیب کودک به انجام برخی رفتارهای تربیتی، مبانی و اطلاعات اسلامی و معرفی سیره اهل بیت (علیهم السلام) به آنها.
شرایط شرکت در این برنامه بدین شرح است:
1- سن شرکت کنندگان ما بین (6 - 11) سال (پسران و دختران) می باشد.
2- این برنامه به مدت یک هفته از تاریخ (10) الى (16) آگوست 2020 اجرا می شود.
3- این برنامه شامل ارسال یک ویدئو از کودک شرکت کننده هنگام قرائت آیت الکرسی پس از حفظ آن می شود. فیلمبرداری از کودک باید تنها به مدت یک دقیقه و نیم باشد و دستگاه تلفن به خوبی تعبیه شود. دختران در همه گروههای سنی باید با پوشش مناسب در تصویر ظاهر شوند.ویدئو از طریق لینک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار