چه شد که وکیل همسر اول نجفی در پرونده طلاقش، وکیل نجفی در پرونده قتل میترا استاد شد؟

خبر آنلاین شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۶
روزنامه شرق به نقل از لاله عقبایی نوشت: وکلای آقای نجفی من و آقای گودرزی هستیم و هر گونه اظهارنظری لازم باشد، ما باید انجام دهیم. برخی گفته ها که از من نقل شده است، صحت ندارد و برای من جای تعجب است که چطور از زبان من حرف هایی زده می شود.

آشنایی من با خانواده نجفی به چندین سال قبل برمی گردد. البته سال گذشته در پرونده جدایی آقای نجفی و خانم تابشیان هم وکیل خانم تابشیان بودم و وکالت آقای نجفی را یک همکار دیگرم که از دوستان من است، برعهده داشت اما من شخصا با آقای نجفی درباره این پرونده در ارتباط بودم. هنگامی که موضوع قتل مرحوم میترا استاد پیش آمد، خانم تابشیان مرا در جریان گذاشت و از من خواست وکالت دکتر نجفی را برعهده بگیرم که من نیز قبول کردم.
سپس آقای علیزاده طباطبایی که از وکلای قدیمی هستند، با من تماس گرفتند و خواستند ایشان هم در این پرونده حضور داشته باشند. من به رسم امانتداری فردای روز حادثه وقتی آقای نجفی را در دادسرا دیدم، به ایشان پیغام آقای علیزاده طباطبایی را رساندم و ایشان هم پذیرفتند. من با وکالت نامه و با سربرگ خودم اعلام وکالت کردم. اما بعد از مدتی بنا بر دلایلی که در صورت صلاحدید خانواده نجفی درباره آن صحبت می کنند، آقای علیزاده عزل شدند. با اینکه چند بار آقای نجفی از ایشان خواستند خودشان استعفا دهند اما آقای علیزاده طباطبایی قبول نکردند و آقای نجفی مجبور به عزل شدند. 
وکیل مدافع نجفی درباره برخی از اطلاعات پرونده و زندگی شخصی نجفی که به نقل از او منتشر شده است، گفت: من به عنوان وکیل به رسم امانتداری درباره مسائل پرونده چه پرونده طلاق (که البته این طلاق واقع نشد) و چه در پرونده قتل مرحوم میترا استاد تنها با شخص موکلانم در ارتباط بودم و صحبت کردم و کلامی در این باره با اشخاص دیگری حتی همکاران صحبت نمی کردم چراکه این کار از اخلاق حرفه ای وکالت به دور است و در شأن یک وکیل نیست. بنابراین هر ادعایی در این باره را به شدت تکذیب می کنم.
وی گفت: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار