خداحافظی تلخ پژمان منتظری از استقلال و تیم ملی

ایران اکونومیست سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۷
ایران اکونومیست- مدافع باتجربه استقلال در دو تصمیم مهم خداحافظی رسمی خود از استقلال و تیم ملی فوتبال را اعلام کرد؛ او می خواهد به قول خودش یکی، دو سال آخر دور از حاشیه سرش را گرم کند!

به گزارش "ورزش سه"، پژمان منتظری یکی از خاص ترین فوتبالیست های ایرانی محسوب می شود؛ بازیکنی در طول فوتبالش خیلی کم مصاحبه کرد و درگیر حواشی موجود شد تا توجهش به فوتبال باشد. در تمام این دوران نیز با رویه خاص خودش به هرچیزی که می خواست رسید و جایگاه مناسبی در سطح ملی و باشگاهی برای خود دست و پا کرد.
منتظری که دوست داشت سال های آخر فوتبالش را در استقلال سپری کند، سال گذشته نیز یکی از خوب های این تیم بود و انتظار داشت با توجه به سابقه اش جزو اولین نفراتی باشد که قراردادش تمدید می شود، اما این اتفاق تا این لحظه نیفتاده تا او تصمیم به خداحافظی از هواداران آبی بگیرد. تصمیمی تلخ از سوی مدافع محبوب استقلالی ها. تلخی این خداحافظی وقتی توام با وداع رسمی اش با تیم ملی فوتبال نیز همراه شود، بیشتر به چشم می آید.
این مدافع باتجربه بعد از مدت ها سکوت در گفت و گویی مفصل با خبرنگار "ورزش سه" صحبت هایی را درباره اتفاقاتی که پشت سر گذاشته و جدایی اش از استقلال انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
**حرف نمی زدم، یک عمر خودخوری می کردم
من همیشه در زندگی ام خط قرمزهایی برای خودم دارم. فکر می کنم 15 سال است که خط قرمزهایم را نگه داشتم. من اتفاقات مختلفی را در این مدت تجربه کردم اما خط قرمزهایم را رعایت کردم. اینکه در فضای مجازی کمتر حضور داشته باشم و نامم در حواشی دیده نشود. به همین خاطر خیلی کم مصاحبه کرده ام؛ در یکماه آخر حضورم در استقلال اما اتفاقاتی افتاد که مجبور شدم بعد از 15 سال خط قرمزهایم را کنار بگذارم و صحبت هایی را انجام بدهم. قطعاخودم بیشتر از همه اذیت شدم اما اگر آن کار را نمی کردم، یک عمر خودخوری می کردم.
**می ...

سرخط اخبار