نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جمع اعضای لابی ایپک، با انتقاد از اروپا خواستار تحریم ایران از سوی کشورهای اروپایی شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نخست وزیر رژیم صهیونیستی چهارشنبه در جمع لابی صهیونیست های آمریکا، ضمن بیان توضیحاتی در خصوص آخرین تحولات در سزمین های اشغالی و غزه خواستار تحریم ایران از سوی اروپا شد.
به نوشته وبگاه «عاروتص شوع » «بنیامین نتانیاهو» در دیدار با اعضای لابی « ایپک » (لابی صهیونیستی کمیته امور عمومی آمریکا-اسرائیل) در غروب چهارشنبه در قدس اشغالی در واکنش به تصمیم دستگاه قضایی اروپا در الصاق برچسب کالای ساخت شهرک های صهیونیست نشین واقع در راراضی اشغالی 1967 گفت: «در حالی که اروپا مسیر عدم پیوستن به تحریم های ایران را انتخاب کرده، اما محدودیت های سیاسی و اقتصادی علیه اسرائیل اعمال می کند.»
لابی ایپک یکی از مهمترین عناصر حمایت داخلی در آمریکا از رژیم صهیونیستی به شمار می آید و بسیاری از نمایندگان کنگره و مقام های دولت آمریکا تحت چتر حمایت مالی آن هستند.
بر اساس این گزارش، دستگاه قضایی اروپا روز های گذشته طی حکمی الصاق برچسب روی کالا هایی را که  تولید شهرک های صهیونیست نشین است، تایید کرد. بر اساس این حکم، کشور های عضو اتحادیه اروپا موظفند کالا های تولید شهرک های صهیونیست نشین واقع در اراضی اشغالی 1967 را از کالا های «ساخت اسرائیل» متمایز کنند و نباید برچسب «ساخت اسرائیل» روی این کالا ها درج شود.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با لابی ایپک با مظلوم نمایی و بدون اشاره به حملات هوایی روزهای گذشته علیه مناطقی در غزه و دمشق مدعی شد که مبارزان فلسطینی مناطق مسکونی در سرزمین های اشغالی را هدف می گیرند. 
این در حالی است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن استقبال از ترور فرماندهان جنبش جهاد اسلامی در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار