عیاری و گروه «87 متر» به سنندج می روند

اعتماد آنلاین پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳

اعتمادآنلاین| روز گذشته سکانس هایی از سریال «87 متر» با بازی علی سلیمانی در مهمان سرای قدیمی واقع در بازار تهران که بازسازی شده است، ضبط شد.
شبنم عرفی نژاد - برنامه ریز و دستیار اول کارگردان - درباره  ضبط بخش های پایانی این مجموعه که در سنندج و مرز ایران و عراق خواهد بود، گفت: گروه تا 10 روز دیگر به سنندج می رود و زمان فیلم برداری در آنجا حدود 10 روز خواهد بود.
وی از اضافه شدن بازیگر جدید نیز در ادامه  ساخت سریال خبر داد.
دستیار کیانوش عیاری درباره  روند تولید این سریال گفت: ما در 15 مرداد سال 96 این کار را شروع کردیم. قطعا اگر کارگردان فرد دیگری غیر از آقای عیاری بود ساخت کار زودتر به پایان می سید، ولی به دلیل وسواس آقای عیاری و دقتی که در نوشتن، فیلم برداری و برداشت ها دارد که گاهی به 30 40 50 و 70 و 80 برداشت می رسد، کار زود تمام نمی شود.
او افزود: دو ماه هم کارمان به دلیل مشکلات مالی عقب افتاد و به دلیل آنکه تلویزیون پول نداشت، کار خوابید. پس از آن کار را شروع کردیم و اگر آن اتفاق نمی افتاد ما قطعا تا مهر کا را به اتمام می رساندیم. الان با این اتفاقی که افتاده است کار ما تا آذر ماه ادامه خواهد داشت.
عرفی نژاد درباره ی تغییراتی که در نگارش فیلم نامه صورت گرفته است، توضیح داد: آقای عیاری از یک زمانی به بعد تغییراتی در فیلم نامه داد که آن تغییرات باید در هر قسمتی اعمال شود. به طور کلی نزدیک به 80 درصد کار تصویربرداری شده و 20 درصد بیشتر نمانده است.
وی که از سال 82 از مجموعه «روزگار قریب» با کیانوش عیاری همکاری دارد، درباره ی اینکه آیا «87 متر» هم جزو کارهای ماندگار این کارگردان سینما و تلویزیون خواهد بود؟ توضیح داد: ...

سرخط اخبار