چرا شهرداری لیست بدهی ها را منتشر نمی کند؟

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۸
چرا شهرداری لیست بدهی ها را منتشر نمی کند؟
تجمعات پیمانکاران مقابل شهرداری تهران برای دریافت مطالباتشان پایانی ندارد. شهرداری معتقد است بخش عمده ای از بدهی را پرداخت کرده ولی پیمانکاران این موضوع را رد می کنند. از سوی دیگر میزان بدهی های شهرداری به اذعان مسئولانش بالاست و تاکنون بلدیه از انتشار لیست بدهی های امتناع کرده و همین امر باعث بروز حواشی شد.

گروه اجتماعی خبرگزاری فارس - تجمع اعتراضی پیمانکاران شهرداری تهران مقابل ساختمان شورای شهر در پی عدم پرداخت مطالبات به صورت مستمر در روزهای یک شنبه و سه شنبه انجام می شود.
پیمانکارن در مقابل شورا و شهرداری با سردادن شعارهایی مانند «تسویه مطالبات حق مسلم ماست، شورای شهر تهران حمایت حمایت، آبادگران دیروز بزهکاران امروز، شورای بی لیاقت استعفا استعفا» خواستار رسیدگی به مشکلاتشان هستند.
در آغاز به کار شورای پنجم برخی اعضای شورا در بین این افراد حاضر شده و با آنها صحبت می کردند ولی بعداز گذشت یک و نیم سال دیگر این اعتراضات به بخشی از برنامه های روزهای علنی شورا تبدیل شد؛ این افراد مقابل شورا صف می کشند و با در دست داشتن پلاکاردهایی فریاد می زنند و انتظامات شورا نیز مقابل در ورودی شورا می ایستند و آنها را تماشا می کنند.
یکی از این پیمانکاران به خبرنگار فارس گفت: ۳ سال است از شهرداری طلب دارم و زندگی شخصی و کاری ام از هم پاشیده شده و هیچ کس پاسخگو نیست.
وی با بیان اینکه من از طریق مزایده پروژه گرفته بودم و تمام مراحل قانونی را طی کرده بودم،گفت: باور کنید کار را درست انجام داده وکلی هزینه کردم و حالا سرگردان شده ام و کسی هم جواب درست و حسابی نمی دهد و مدام وعده می دهند. با توجه به نوسانات ارز هر روز وضعیت ما بحرانی تر می شود.
از داخل شهرداری تجمعات هدایت می شود
اما نکته قابل توجه این است که پیروز حناچی شهردار تهران می گوید که شنیده شده که برخی از این تجمعات با هدایت عواملی از شهرداری های نواحی و مناطق صورت می گیرد که در صورت اثبات با عوامل آن برخورد خواهد شد و شهرداران مناطق مراقب چنین تحرکاتی باشند.
وی در ادامه گفت: ...

[ مشاهده متن کامل چرا شهرداری لیست بدهی ها را منتشر نمی کند؟ فارس نیوز ]