آموزش غیرحضوری در بسته آموزشی الکترونیکی قرآن بصائر ۱

خبرگزاری مهر شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر ، سازمان دارالقرآن الکریم در راستای اهداف و ماموریت های خود مبنی بر بسط و توسعه فرهنگ قرآنی در سطح کشور، نسبت به بهره گیری مطلوب و مناسب از بستر و فضای مجازی، در دهه اخیر اهتمام نموده است. در همین راستا و به منظور تحت پوشش قرار دادن حد اکثری عموم علاقه مندان و مخاطبان قرآنی و ایجاد عدالت آموزشی در سراسر کشور - با بهره گیری از ظرفیت علمی اساتید برجسته و ممتاز کشور- از طریق تولید محتواهای فاخر آموزشی الکترونیک (بر بستر اینترنت، رایانه، گوشی های همراه و فایل های صوتی و مکتوب) در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
تولید این محصولات، این امکان را برای آن دسته از مخاطبانی که فرصت حضور در کلاس آموزش را ندارند؛ فراهم می سازد تا - متناسب با علاقه و سلائق خود – از آموزش های قرآنی بهره مند گردند.
بر همین اساس بسته قرآنی آموزش الکترونیک قرآن کریم بصائر ۱ از سوی سازمان دارالقرآن الکریم با روش غیرحضوری و خودآموز تهیه شد.
این محصول به آموزش روخوانی قرآن کریم، آموزش روانخوانی و صحیح خوانی قرآن کریم، آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم (سطح مقدماتی)،پرسمان قرآن می پردازد.
استاد محمد خواجوی، استاد بهروز یاریگل، استاد علیرضا لطفی، استاد دکتر مجید معارف از جمله مدرسین این بسته آموزش الکترونیک قرآن کریم هستند.
این بسته برای جامعه عموم مردم تهیه شده و با هدف ایجاد توانایی و مهارت لازم در روخوانی قرآن کریم، ایجاد توانایی و مهارت لازم در روان خوانی و صحیح خوانی قرآن کریم، ایجاد توانایی در انجام ترجمه نسبی قرآن کریم و فهم اولیه آیات و عبارت آن، آشنایی با برخی از مسائل و موضوعات علوم و معارف قرآنی در قالب پرسش و پاسخ به رفع مشکلات ...

سرخط اخبار