ایسنا/خراسان رضوی رییس هیات دوومیدانی خراسانی رضوی گفت: شاهین مهردلان 90 درصد شانس کسب سهمیه المپیکی دارد. برنامه ریزی ویژه ای برای او تدارک دیده ایم.

امیرعلی سعادتمند در گفت وگو با ایسنا، در خصوص عملکرد هیات دوومیدانی خراسان رضوی در سال 98، اظهار کرد: کسب سهمیه المپیک حسن تفتیان، جابجایی رکورد آسیا در پرتاب وزنه توسط شاهین مهردلان و ملی پوش شدن تعدادی از قهرمانان استان در رده های مختلف تیم ملی در دو بخش بانوان و آقایان از جمله اتفاقات خوبی بود که در سال 98 برای دوومیدانی استان رخ داد.
وی افزود: در سال جاری، تارتان پیست دوومیدانی سالن باغبان باشی را به کمک اداره کل ورزش وجوانان استان تعویض کردیم. تارتان پیست استاد صابری مجموعه ورزشی کوثر تا حدی که کار هیات را راه بیندازد، افتتاح شده و امیدوارم مابقی آن مطابق قولی که مدیر کل ورزش وجوانان استان داده به زودی به بهره برداری کامل برسد.
رییس هیات دوومیدانی خراسان رضوی یادآور شد: در زمینه ورزش بانوان توانستیم پس از پنج سال با هزینه ای بالغ بر 350 میلیون تومان تیم لیگ برتری داشته باشیم. شهرداری مشهد قول کمک داده، اما هنوز مبلغی به حساب هیات دوومیدانی استان واریز نشده است. طی صحبت هایی که با شهردار و اعضاء شورای شهر مشهد داشتیم قول مساعدت داده اند. تیم بانوان هیات دوومیدانی خراسان رضوی در حضور 12 تیم، به مقام چهارمی لیگ برتر دست پیدا کرد. همین تیم در مسابقات بین المللی دهه فجر نیز عنوان دومی را از آن خود کرد. در این مسابقات تمام تیم های لیگ برتری به اضافه سه تیم خارجی حضور داشتند. دستاورد این مسابقات حضور ورزشکاران نوجوان خراسانی در لیگ برتر بزرگسالان بود. تکتم دستاربندان که در 800 متر نوجوانان، جوانان و بزرگسالان رکوردداراست، به عنوان ستاره این مسابقات معرفی شد. با اینکه دستاربندان، کماکان در رده سنی جوانان قراردارد، ابتدای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار