دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر همه مراجعی که در حال نظرسنجی هستند از نهادهای رسمی گرفته تا دانشگاه تهران، همه اینها و حتی رسانه های زیر مجموعه کوچک تر و مستقل، شانس و اقبال احمدی نژاد را ۷۰ درصد اعلام کرده و می کنند از این رو همه این را می دانند.
احمد خورشیدی آزاد، چهره نزدیک به رئیس دولت نهم و دهم و دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی، در پاسخ به این سوال که آیا اطلاع دقیقی دارید دلایل پیشین رد صلاحیت احمدی نژاد در انتخاباتِ گذشته از سوی شورای نگهبان، کم و یا برطرف شده است؟ و براساس استناد به چه چیزی اعلام کردید احمدی نژاد تائید صلاحیت می شود، به برنا گفت: لازم است در این باره به چند نکته اشاره کنم. یکی این که خود احمدی نژاد رسما اعلام نکرده و در جایی هم اظهار نکرده که می خواهد کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شود. سخنگوی وی هم در این باره، چیزی نگفته است.
او به مصاحبه اخیر احمدی نژاد با رسانه آمریکایی و ابراز تمایل وی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: گرچه احمدی نژاد گفته: «من برای خدمت به ایران آماده هستم» اما به نظر بنده این گفته بدین معنا است که اگر زمینه فراهم باشد، احمدی نژاد کاندیدا خواهد شد.
این چهره نزدیک به احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید در حال حاضر زمینه فراهم است؟ تصریح کرد: نکته دوم این است که در حال حاضر همه مراجعی که در حال نظرسنجی هستند از سپاه و وزارت اطلاعات گرفته تا دانشگاه تهران، همه اینها و حتی رسانه های زیر مجموعه کوچک تر و مستقل، شانس و اقبال احمدی نژاد را ۷۰درصد اعلام کرده و می کنند از این رو همه این را می دانند.
او ادامه ...

سرخط اخبار