خبر ورزشی نوشت: شاید اختلافات شدید بین مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش یکی از عوامل بازگشت انصاری فرد به پرسپولیس باشد، اما لابی های پروین و دوستانش در این مورد کاملاً بی تأثیر بود!

وقتی محمدحسن انصاری فرد برای دومین مرتبه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادوار لیگ برتر شد، برخی پیشکسوتان این باشگاه مواضع بسیار تندی علیه او گرفتند. در نگاه اول این طور عنوان شد که انتقاد آن ها به خاطر حسادت به جایگاه انصاری فرد است و سپس گفتند هر کدام از پیشکسوتان باشگاه، خودشان را شایسته پست مدیرعاملی پرسپولیس می دانند و وقتی از بین آنها، یک نفر مدیرعامل شود، سروصدای بقیه درمی آید.
همان روزهای نخست، همه منتظر پیام علی پروین بودند که بالاخره سلطان بعد از دو روز، مصاحبه ای با خبرورزشی انجام داد و گفت: «انصاری فرد یکی از خودمان است. حالا که مدیرعامل پرسپولیس شده، همه باید از او حمایت کنند. موفقیت پرسپولیس از همه چیز واجب تر است.» البته حرف او، اوضاع و احوال اطراف باشگاه را آرام کرد، اما نکته اینجاست که خیلی از پیشکسوتان باشگاه دیگر پروین را مانند گذشته قبول ندارند و به حرف ها و پیام هایش، اعتماد نمی کنند. این موضوع البته به رفتار سینوسی پروین هم ارتباط مستقیم دارد. او یک روز به نفع مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان مصاحبه می کند و دو روز دیگر با تندترین ادبیات ممکن، او را مورد حمله رسانه ای قرار می دهد. یک روز به حمایت از گابریل کالدرون می پردازد و پیراهن امضاشده خود را به سرمربی آرژانتینی پرسپولیس می دهد و دو روز دیگر مصاحبه کرده و می گوید: «آرزو می کنم پرسپولیس شبیه استقلال بازی کند!»
از این رو، پیشکسوتان پرسپولیس می گویند دوباره رابطه پروین و انصاری فرد خوب شده که فعلاً سلطان پرسپولیسی ها علیه مدیرعامل این باشگاه موضع نمی گیرد وگرنه اوضاع خیلی بدتر می شود. با وجود این شایعات، اطرافیان به انصاری فرد و همچنین پروین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار