روزنامه ایران نوشت: با بیشتر شدن استفاده افراد از فضای مجازی و بالا رفتن سن ازدواج به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی ، بسیاری از افراد به این فکر افتادند که چطور با استفاده از سادگی جوانان از این راه کسب درآمد کنند.
«من چنین هستم» دخترجوان به مانیتور کامپیوترش زل زده و به مغزش فشار می آورد که در برابر این جمله کامل ترین توصیف را از خودش بنویسد. بارها این جمله را زیرلب تکرارمی کند؛ من چنین هستم، من چنین هستم... باید بهترین جملات را برای توصیف خودش بنویسد.
نمی داند از اخلاقش بنویسد، از تیپش یا از شغل و علایقش... سایت به او تذکر می دهد از به کار بردن کاراکترهای زائد در این بخش خودداری کند و آدرس یا شماره تماسی هم به جا نگذارد. راستی کدام یک از این ها مهمتر است؟ کمی پایین تر این جمله به چشم می خورد: «همسرم چنین باشد» حالا باید تمام ذهنش را متمرکز کند و برای این بخش کامل ترین توصیف را بنویسد. راستی برایش چه چیزی مهمتر است؛ اخلاق، پول یا قیافه؟
حتماً متوجه شده اید، دختر جوان درحال ثبت نام در یک سایت همسریابی است. سایت هایی که این روزها تعدادشان حسابی زیاد شده. برخی می گویند، چراکه نه؟ بالاخره این هم راهی است برای کسانی که در این زمینه مشکل دارند و نمی توانند همسر مناسبی پیدا کنند. آنهایی که ارتباطات کمتری دارند، حال و حوصله زیادی ندارند، خجالتی هستند و... برخی هم می گویند این دیگر چه راهی است؛ مگر می شود آدم همسرش را هم مجازی انتخاب کند؟
اصلاً گیرم که سایت توانست آدم های مناسب را به یکدیگر معرفی کند اما این چه ربطی به عواطف دو طرف دارد؟ سایت همسریابی که دیگر قادر نیست آدم ها را به یکدیگرعلاقه مند کند. برخی هم اعتقاد دارند اصلاً ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار