نامه نیوز- گروه سیاست: بسیاری این روزها بر این تاکید دارند که موفقیت های ایران در عرصه بین المللی بیشتر از انتظارات است. اما این یک دلی در خارج چرا به یک دلی در داخل منتهی نشد؟ این ماجرا در گیر و دار بازی های احزاب و نیروهای سیاسی مختلف با یکدیگر برملا می شود که هنوز سیاسی بازی، بر منافع ملی برای بسیاری اولویت دارد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
بازگشایی جاده ابریشم توسط مقاومت
روزنامه خراسان با اختصاص عکس صفحه یک خود به بازگشایی مرزهای تجاری مقاومت، از اتصال خط ایران، عراق و سوریه گفته است. این روزنامه با انتخاب تیتر «بازگشایی پل تجاری مقاومت» به خبر بازگشایی مرز «بوکمال» بین عراق و سوریه اشاره کرده و خط اتصال ایران تا بندر لاذقیه سوریه که مشرف به دریای مدیترانه است را نشان می دهد.
هشتگ #رئیسی_متشکریم سایت اصلاح طلب
سایت اصلاح طلب عصر ایران در اقدامی عجیب با وجود همسو بودن با روحانی در جریان انتخابات های اخیر، هشتگی در دفاع از رقیب سابق او یعنی سید ابراهیم رئیسی را تیتر کرد. این سایت دیروز در اقدامی عجیب با تیتر کردن یک هشتگ -که پیش از این حامیان روحانی در دور اول ریاست جمهوری او این هشتگ را برایش می زدند- به استقبال عملکرد رئیس قوه قضاییه رفت.
این سایت در این گزارش نوشت: «وقتی روحانی بر سر کار آمد و برخی رویکردهای اصلاحی را پیشه کرد، با #روحانی_متشکریم کارهایش را ستودیم و قدردانی کردیم. اگر آن تشکر از سر جناح بازی بود، اینک نباید کارهای خوب رئیسی را پر رنگ کنیم ولی اگر آن زمان "کار خوب" را تقدیر کردیم و نه صرفاً "فرد سیاسی" مورد نظرمان را ، اینک نیز باید بر سبیل انصاف اقدامات خوبی که در عرصه قضایی کشورمان رخ می دهد را بستاییم و از کسی که این اصلاحات را پیش می برد قدردانی کنیم و بگوییم: #رئیسی_متشکریم! امید که اصلاحات رئیس قوه قضائیه به سرنوشت اصلاحات رئیس قوه مجریه دچار نشود و ابتر نماند.»
دنیای وارونه شهرونگ
روزنامه شهروند در صفحه آخر طنز خود بار دیگر ماجرای پیچیده ورود زنان به استادیوم ها را به تصویر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری