انقلاب اسلامی، انقلابی تاریخ ساز و تمدن آفرین است که در گذر چهل سال و با ورود در گام دوم خود، سیل ها و طوفان های سهمگین را از سر گذرانده و به درختی تناور با ریشه های مستحکم تبدیل شده است.

به گزارش مشرق ، قصیده بلند استقامت و شهادت را پایانی نیست. سرایندگانش جوانان امت حزب الله در سراسر جغرافیای مقاومت و قله آن ایران اسلامی اند که برای حفظ و اعتلای نظام و انقلاب اسلامی و امنیت کشور با خون شان بر ابیاتش می افزایند. اینجا معراج شهدای تهران است؛ سه شنبه یک ساعت مانده به اذان مغرب، بستگان و یاران دو شهید اغتشاشات اخیر که برای وداع با پیکرهای مطهرشان خود را به این وعده گاه رسانده اند. یکی از شهدا، «مرتضی ابراهیمی» ۳۵ ساله، فرمانده گردان امام حسین(ع) بسیج ملارد و از پاسداران انقلاب است و شهید دیگر، مهندس «مصطفی رضایی» ۳۳ ساله و از کارکنان شهرداری ملارد که هر دو در آشوب های روز یک شنبه در ملارد که از شهرهای حومه تهران است، به دست مزدوران و اشرار بی رحم، به شهادت رسیده اند. از دالان معطر معراج که همراه عکاس روزنامه می گذریم، روبروی درب شبستان معراج، جوانی داغدار با لحنی آرام مشغول صحبت با فرد دیگری است که محتمل است از بستگان یکی از شهدا باشد. وقتی با او وارد گفت وگو می شوم، معلوم می شود که باجناق شهید «مرتضی ابراهیمی» است.
بیشتر بخوانید:
آقای رنجبر درباره نحوه شهادت شهید ابراهیمی می گوید؛ «ایشان فرمانده گردان امام حسین(ع) بودند و همراه دیگر همرزمان در صحنه اعتراضات حاضر می شوند اما به بچه های گردان می گویند چون مردم در اینجا حضور دارند، برمی گردیم. سپس خودشان بدون اسلحه به میان مردم می روند و با برخی افراد حاضر شروع به صحبت می کنند اما منافقین که ایشان را تحت نظر گرفته بودند، از پشت با تیر به پهلوی وی شلیک کرده، سپس دوره اش می کنند و با قمه و چاقو سر این شهید را مجروح و ایشان را شهید می کنند و پا به فرار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار