درخواست شهرداری تهران از شهروندان برای گزارش هرگونه مغایرت در درج عنوان مقدس «شهید» در تابلوهای نامگذاری معابر سطح شهر

انتخاب پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸
در متن این اطلاعیه آمده است: از شهروندان عزیز درخواست داریم با مشاهده اندک مغایرتی در خصوص عناوین معابر مزین به نام شهدای والامقام سریعا از طریق سامانه۱۳۷ موضوع را اطلاع رسانی نموده تا پس از بررسی در کمترین زمان ممکن نسبت به اصلاح اقدام لازم صورت پذیرد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
اخیرا تصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که حاکی از عدم درج عنوان مقدس «شهید» در تعداد اندکی از معابر پایتخت بود و واکنش تعدادی از شهروندان عزیز تهرانی را نیز در پی داشت. مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در این مورد اطلاعیه ای منتشر کرده است.
در متن این اطلاعیه آمده است:
وَ لَا تحَْسَبنَ َّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فىِ سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتَا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون
پیرو برخی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر عدم درج عنوان مقدس «شهید» در تعداد اندکی از معابر مزین به نام شهدا، شهرداری تهران از 20 مردادماه با پیگیری مجدانه شهرداران مناطق نسبت به بررسی این موارد اقدام نمود و تمام معابری که نیاز به اصلاح داشتند، به سرعت مورد رسیدگی قرار گرفتند.
با وجودی که این موارد بسیار اندک بوده و عموما با تابلوهای پرچمی نصب شده در سال های گذشته مرتبط هستند، اما مقرر شد تا هر گونه مغایرتی در پایش های دوره ای مورد بررسی قرار گیرد.
از شهروندان عزیز درخواست داریم که با مشاهده کوچک ترین مغایرت در خصوص عناوین معابر مزین به نام شهدای والامقام، سریعا موضوع را از طریق سامانه ١٣٧ اطلاع رسانی نموده تا پس از بررسی در کمترین زمان ممکن اقدام لازم نسبت به اصلاح صورت پذیرد.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار