بیانیه تروریست های سنتکام در مورد تناقض گویی های فرماندهانش

مثلث آنلاین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۲
گروه تروریستی سنتکام در رد اظهارنظر فرمانده انگلیسی که موضعی مغایر با آنها درباره ایران اتخاذ کرده بود؛ بیانیه صادر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، ارتش آمریکا بار دیگر ادعای خود مبنی بر نگرانی از بابت قریب الوقوع بودن تهدید نیروهای هم پیمان ایران در عراق و سوریه را تکرار کرد.
تاکید مجدد گروه تروریستی سنتکام (فرماندهی مرکزی آمریکا) بر این مقوله ناشی از ضد و نقیض گویی این روزهای فرماندهان ائتلاف ادعایی مبارزه با داعش است.
ماجرا از آنجا آغاز شد که «گریس گیکا» ژنرال انگلیسی که معاونت فرماندهی این ائتلاف را بر عهده دارد، در اظهاراتی متناقض با ادعای آمریکا، گفته بود که هیچ گونه افزایش تهدیدی از جانب نیروهای هم پیمان ایران مشاهده نشده است- اثباتی بر هشدار ایران مبنی بر اینکه ادعای آمریکایی ها در راستای ایجاد جنگ روانی علیه این کشور انجام می گیرد.
در همین راستا، «بیل اربن» سخنگوی سنتکام مدعی شد: اظهارات گیکا با اطلاعات آمریکا و متح دان این کشور درباره نیروهای تحت حمایت ایران در منطقه مغایر است.
وی همچنین از افزایش سطح هشدار تمامی نیروهای ائتلاف مستقر در عراق و سوریه خبر داد.
آمریکایی ها اخیراً مدعی شده اند که اطلاعاتی موثق (!) مبنی بر قصد ایران یا نیروهای تحت حمایت آن برای ضربه زدن به منافع آمریکایی ها در سطح منطقه به دست آورده اند.