به گزارش تیتربرتر؛ سریال بچه مهندس که هر شب از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود حالا توانسته با بازیگران جوان خود به یک سریال جذاب تبدیل شود ما در ادامه به معرفی کاوه سماک در نقش تینوش  پرداخته ایم . بیوگرافی نقش تینوش در سریال بچه مهندس
بیوگرافی نقش تینوش در سریال بچه مهندس
کاوه سماک باشی  (زاده ۲۷ فروردین ۱۳۵۹ - تهران)بازیگر اهل ایران است.کاوه سماک باشی بازیگر فیلم و سریال ایرانی متولد بیست و هفتم فروردین ماه سال ۱۳۵۹ در تهران می باشد. اصالت او از شهر بندر انزلی است. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک می باشد.
خانواده کاوه سماک باشی
کاوه سماک باشی یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. پدرش محمود سماک باشی از صدابردار های قدیمی و مادرش هم فرهنگی است.
آغاز فعالیت کاوه سماک باشی
بازی کاوه سماک در نقش تینوش بچه مهندس ۳
کاوه سماک باشی سابقه بازی در آثار سینمایی و تلویزیونی را در کارنامه خود دارد. فعالیت هنری خود را در عرصه بازیگری با تئاتر شروع کرد و نخستین بار در سال ۱۳۸۱ وقتی ۲۲ سال سن داشت با فیلمی به نام چشمان سیاه در کنار بازیگران مشهوری چون  محمدرضا گلزار  و ماه چهره خلیلی ایفای نقش کرد.
بازی کاوه سماک در نقش تینوش بچه مهندس ۳
وی همچنین در سال ۹۴ در سریال میکائیل ساخته سیروس مقدم و گسل در سال ۹۶ نیز بازی کرد و توانست در سریال میکائیل به شهرت برسد.
شهرت کاوه سماک باشی
کاوه سماک باشی، سال 1384 در 23 سالگی با سریال ریحان به کارگردانی سیروس مقدم وارد قاب تلویزیون شد اما شهرت اش سال 94 با سریال میکائیل بود
او سال 99 هم نقش خوبی در  سریال بچه مهندس 3  ایفا کرد.
ماجرای ازدواج کاوه سماک ...

عناوین مهم خبری