بازی های رومیزی یکی از مهم ترین سرگرمی های پرطرفدار در دنیاست که می تواند شما را از فضای مجازی دور کرده و کنار خانواده اوقات خوشی را برای تان بسازد.

گروه تفریح و نشاط؛ سعیده اسدیان: این روزها که به دلیل شیوع ویروس کرونا اعضای خانواده بیشتر در کنار هم هستند و به دلیل قرنطینه دیگر خبری از دورهمی های فامیلی یا تفریحات خارج از خانه نیست، شاید بهترین انتخاب برای سرگرم شدن و استراحت دادن به ذهن برای دوری از اخبار منفی این باشد که گوشی های تلفن همراه خود را کنار بگذارید و کلافگی این روزها را با بازی های خانوادگی جبران کنید، بازی هایی که علاوه بر تقویت قدرت فکر و حافظه، باعث افزایش نشاط در خانه می شود. 
وظیفه اخلاقی و انسانی ما در این شرایط حکم می کند که در خانه بمانیم و با ماندن در خانه به کادر درمان و مدیران خط مبارزه با کرونا کمک کنیم و هم اینکه زنجیره انتقال بیماری کرونا را قطع کنیم. اما برای در خانه ماندن نیاز به کارهایی داریم که فضای خانه را شاد و سرزنده کنیم. یکی از این کارها کشف و یادگیری بازی های دورهمی خانوادگی است. بازی هایی که با چند نفر از اعضای خانواده می توانیم آن ها را انجام بدهیم. 
ما در خبرگزاری فارس؛ تعدادی از این بازی ها را به شما معرفی می کنیم. فقط کافی است گزارش ما را بخوانید و ویدئویی را که برای تان تهیه کرده ایم به دقت ببینید. آن وقت می توانید در خانه این بازی را با همراهی بچه ها و همسرتان انجام بدهید و یک نیم روز تعطیل جذاب و هیجان انگیز برای خانواده تان بسازید. 
بازی های رومیزی یکی از مهم ترین سرگرمی های پرطرفدار در دنیا است که می تواند شما را از فضای مجازی دور کرده و کنار خانواده اوقات خوشی را برایتان بسازد.
نامه ای به گیلاس یک بازی استنتاجی است که در آن بازیکنان با حدس زدن، بازی خوانی، رودست زدن، تکیه بر شانس و با استفاده از قابلیت کارت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار