برهانی: فرهاد بماند، شرایط استقلال بهتر می شود

برترینها پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱
آرش برهانی معتقد است که شفر در استقلال با بدشانسی مواجه شد.

خبر ورزشی: آرش برهانی مهاجم سابق استقلال و آقای گل این تیم معتقد است شفر آن انگیزه لازم را برای مربیگری در استقلال نداشت و اگر از فرهاد مجیدی حمایت شود او حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.
فصل برای استقلال امروز به پایان می رسد. عملکرد این تیم به نظرتان خوب بوده است؟
استقلال باید امسال یک عنوان قهرمانی را کسب می کرد زیرا شرایطش را داشت. بازیکنان بسیار خوبی در این تیم حضور داشتند که می توانستند باعث قهرمانی آن شوند.
فکر می کنی چرا استقلال امسال هم در لیگ، حذفی و آسیا شرایط خوبی نداشت؟
شما نگاه کنید شفر نتوانست در این تیم امسال تمرکز ایجاد کند. آنها تمام بازیهای مهم و رودررو با حریفان مستقیم را واگذار کردند. استقلال زمانی عنوان قهرمانی را از دست داد که مقابل پرسپولیس در داربی بازنده شد آن هم در حالی که با کمی تدبیر می شد در آن بازی به موفقیت رسید.
خیلی ها معتقدند خارجی های این تیم عملکرد خوبی نداشتند. شما هم هم عقیده هستید؟
در نیم فصل اول که اصلا این بازیکنان کمکی به استقلال نکردند فقط آمدند یک پولی گرفتند و رفتند. در نیم فصل دوم هم به غیر از پاتوسی آن هم فقط برای چند بازی بقیه بازیکنان خارجی هم کارساز نبودند. ای کاش ما بیشتر به بازیکنان داخلی خودمان اطمینان می کردیم.
شما گفتید به بازیکن جوان اطمینان بکنید. صیادمنش هم از این باشگاه جدا شد.
صیادمنش فوتبالیست بااستعداد و توانمندی است. او خیلی آینده درخشانی دارد. باید ببینیم استقلال از این ترانسفر چقدر سود می کند و آیا این بازیکن را به قیمت خوبی ترانسفر کرده یا خیر که اگر این اتفاق افتاده باشد آن وقت می توان گفت که استقلال موفق بوده است.
عملکرد فرهاد مجیدی بعد از ...