هوای گیلان همچنان پایدار است

ایسنا شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۹
ایسنا/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان گفت: نقشه های هواشناسی همچنان استقرار جوی پایدار در منطقه را نشان می دهد و این شرایط پایدار جوی حداقل تا روز چهارشنبه هفته جاری ماندگار است.

یوسف شجاعی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه امروز شاهد آسمانی صاف و آفتابی در نقاط مختلف گیلان بودیم، اظهار کرد: دمای هوای رشت بین ۶ تا ۲۲ درجه سانتی گراد در نوسان بود.
وی با بیان اینکه آستانه اشرفیه، لاهیجان و رودبار با ۲۳ درجه سانتی گراد و دیلمان با دو درجه سانتی گراد به تربیت بیشترین و کمترین دما را در بین ایستگاه های هواشناسی استان داشتند، تصریح کرد: فردا آسمان گیلان صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.
کارشناس هواشناسی گیلان ادامه داد: نقشه های هواشناسی همچنان استقرار جوی پایدار در منطقه را نشان میدهد و این شرایط پایدار جوی حداقل تا روز چهارشنبه هفته جاری ماندگار است.
شجاعی افزایش ابر، وزش باد و مه صبحگاهی پدیده های قابل پیش بینی طی دو روز آینده دانست و یادآور شد: طی این مدت انتظار داریم آسمان در غالب نقاط استان صاف و آفتابی باشد.
وی از افزایش نسبی دمای هوا در روز و شب های نسبتا سرد خبر داد و اضافه کرد: دریا تا اواسط هفته آرام بوده و موج های کوتاه شرایط را برای صیادی و دریانوردی فراهم می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار