رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا: ۸ سال دفاع مقدس، کشور را در برابر توطئه ها و فتنه ها بیمه کرده است و تجارب دفاع مقدس، کلید راهگشای مشکلات جامعه در همه عرصه هاست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی ظهر امروز با حضور در نمایشگاه دستاورد های ملی دفاع مقدس و مقاومت و بازدید از بخش ها و غرفه های مختلف این نمایشگاه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جلوگیری از تحریف دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: دشمن امروز نقاط قوت ما را نشانه رفته و با القای شبهات، سعی در از بین بردن و یا کم رنگ نشان دادن آن ها می کند.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، یکی از نقاط قوت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را مقاومت جانانه رزمندگان ایران اسلامی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح عنوان کرد و افزود: دشمنان شبهات بسیار زیادی در مقوله دفاع مقدس به خورد جوان ها می دهند و سعی در تحریف واقعیت های انکارناپذیر دفاع مقدس دارند که در همین راستا معظم له به روشنی و دوراندیشانه خطر تحریف را بیان فرمودند.
وی تصریح کرد: الحق اگر ایثارگری، جوانمردی، شجاعت و ایثارگری های رزمندگان نیرو های مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج مردمی در دفاع مقدس نبود، امروز جمهوری اسلامی از چنین جایگاه رفیعی برخوردار نبود و ما امنیت، سربلندی و اثرگذاری کشورمان را مدیون شهدا و ایثارگران دفاع مقدس هستیم.
حجت الاسلام قاضی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس، کشور را بیمه کرده است، گفت: ۸ سال دفاع مقدس، نقشه راه تک تک مسئولین و آحاد مردم است که با خوداتکایی و به پشتوانه ملت شریف ایران اسلامی و رهبری های داهیانه امام خمینی (ره)، دستاورد عظیم و ماندگاری برای کشورمان در مقابل ارتش مجهز رژیم بعث که مورد حمایت قاطع کشور های متعدد بودند به دست آمد.
وی گفت: ما امروز هم به فرهنگ دفاع مقدس نیاز داریم، ...

سرخط اخبار