قزوین - ایرنا - یک شرکت هندی اعلام کرد در زمینه تولید انواع لوازم خانگی در قزوین سرمایه گذاری می کند.

ناجاراجو موراریشتی نماینده این شرکت هندی روز یکشنبه در دیدار با استاندار قزوین در خصوص علت انتخاب قزوین در بین استان های ایران برای سرمایه گذاری گفت: سرمایه گذاری در استان قزوین به سختی انجام این کار در پایتخت نیست و ظرفیت های گسترده و شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری دارد.
وی اظهار داشت: شرکت ما سرمایه گذاری خود را از سال ۲۰۲۰ در قزوین آغاز می کند و در مدت زمان پنج سال تمام فناوری این کار را به استان قزوین منتقل خواهد کرد.
موراریشتی ادامه داد: با توجه به شرایط تحریم ها و اینکه بازار لوازم خانگی سامسونگ و ال جی در ایران خالی شده است، فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در ایران به وجود آمده تا با تولید در ایران نیاز بازار این کشور را تامین کنیم.
وی همچنین گفت: شرکت ما از سال۲۰۰۴ قطعات لوازم خانگی را تولید می کرد و این قطعات را به برندهای سامسونگ و ال جی نیز می فروخت اما از سال ۲۰۱۲ خود شرکت اقدام به تولید کرد.
موراریشتی ادامه داد:در این هفت سال بازار شرکت ما در بعضی نقاط آفریقا و آسیا حضور یافته است و به دنبال آن است مشابه کاری که در نپال انجام می دهد در ایران نیز اجرایی کند.
وی اظهار داشت: به همین منظور در سال قبلی میلادی بازار ایران را کامل بررسی کردیم و متوجه شدیم بازار ال ای دی، یخچال و ماشین لباسشویی فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در این کشور است.
موراریشتی خاطر نشان کرد: از سال آینده سرمایه گذاری را در ایران شروع می کنیم و به ناچار باید مونتاژ انجام دهیم تا به مرور زمان تکنولوژی را به ایران انتقال دهیم.
وی همچنین گفت: بازار ایران به اندازه ای قوی است است که با وجود تمام تحریم ها اقدام به سرمایه گذاری در آن می کنیم و در کنار آن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار