هواوی P40 پرو و P40 پرو پلاس پس از مدت ها انتظار سرانجام معرفی شدند. پرچم داران جدید هواوی دربرابر رقبای قدرتمندی نظیر گلکسی اس ۲۰ اولترا چه حرف هایی برای گفتن دارند؟

هواوی از مدت ها پیش اعلام کرده بود قصد دارد کنفرانسی آنلاین در فرانسه برگزار و در آن، گوشی های پرچمدار جدیدش را رونمایی کند. مراسم وعده داده شده ی هواوی ساعت ۱۷:۳۰ امروز به وقت تهران برگزار شد و این شرکت چینی دستاوردهای تازه اش در حوزه ی موبایل را به نمایش گذاشت. هواوی P40  و  هواوی P40 پرو و هواوی P40 پرو پلاس گوشی های جدیدی هستند که هریک سخت افزار قدرتمندی دارند و به قابلیت های متنوعی مجهز شده اند. دو مدل قوی تر از گوشی های خانواده ی P40 رقبای قدرتمندی دربرابر خود برای موفقیت در بازار می بینند؛ از پرچم داران جدید سامسونگ گرفته تا گوشی جدید شیائومی .
هواوی P40 پرو پلاس قدرتمندترین پرچم دار هواوی تا امروز به شمار می آید و سخت افزاری توانمند دارد. هواوی در طراحی پی ۴۰ پرو از گوشی های پی ۳۰ و میت ۳۰ الهام گرفته و بهبودهای درخورتوجهی در آن ها اعمال کرده است تا با گوشی هوشمندی همه کاره مواجه شویم. گوشی های خانواده ی P هواوی همواره دوربینی قدرتمند داشته اند و گوشی های جدید نیز از این قاعده مستثنی نیستند. هواوی باردیگر تمرکزی ویژه روی دوربین دستگاه های جدید، به ویژه مدل های قوی تر، کرده است تا تجربه ی جدیدی از عکس برداری و فیلم برداری را در دنیای موبایل به کاربران ارائه دهد. افزون بر این، امسال هواوی سعی کرد بهبودهای مهمی در نمایشگر گوشی هایش اعمال کند.
پی ۴۰ پرو پلاس هواوی
هواوی از نمایشگر گوشی های P40 پرو و P40 پرو پلاس با نام تجاری  Overflow Display یاد می کند. این نمایشگر چهار لبه ی خمیده دارد. به عبارت دیگر، تمامی لبه های گوشی به سمت فریم خمیده شده اند. این نوع طراحی باعث می شود هنگام مشاهده ی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار