اکوفارس: آیا قطع همکاری مصطفی دنیزلی با باشگاه تراکتور می تواند روی سرنوشت نیمکت تیم ملی تاثیر بگذارد؟

به گزارش فوتبالی، هنوز دقایقی از انتشار خبر جدایی دنیزلی از تراکتور نگذشته که گمانه زنی درباره جانشین او شروع شده. یکی از مربیانی که می تواند هدایت تراکتور را به عهده بگیرد، برانکو ایوانکوویچ است. مربی ای که در حال حاضر اصلی ترین گزینه هدایت تیم ملی است اما این احتمال وجود دارد که او به جای تهران راهی تبریز شود.
برانکو که پیش از این پیشنهاد تراکتور را به خاطر هواداران پرسپولیس رد کرده بود، حالا شاید موضعی متفاوت داشته باشد به خصوص آنکه پیش از این گفته بود کار در تیم باشگاهی را به فعالیت در تیم ملی ترجیح خواهد دید. از طرف دیگر تراکتور یک باشگاه خصوصی است و کسی بابت هزینه ای که این باشگاه برای جذب مربی خارجی خواهد کرد، نمی تواند ایرادی از مالک باشگاه بگیرد. قطعا اگر زنوزی بخواهد سراغ مربی خارجی برود، برانکو می تواند بهترین گزینه برای مالک ثروتمند باشگاه تراکتور باشد به خصوص آنکه او شناخت بسیار خوبی از فوتبال ایران دارد و کارنامه اش در لیگ برتر هم نیازی به تعریف ندارد.
اگر فرض کنیم برانکو گزینه محمدرضا زنوزی خواهد بود، او یک رقیب جدی در این راه دارد چرا که طبق خبری که در کانال تلگرام توتال فوتبال منتشر شده، علی دایی هم گزینه سرمربیگری تیم محبوب تبریزی است و قرار است فردا بین او و نمایندگان باشگاه جلسه ای برگزار شود. حالا باید دید نهایتا کدام یک از دو سرمربی سابق تیم ملی جانشین مصطفی دنیزلی در تراکتور خواهند شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار