هم زمان با ولادت امام حسن عسکری(علیه السلام)، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور به همراه دکتر عمرانی معاون دادستان کل در امور مبارزه با مواد مخدر، دادستان استان اصفهان، دادستان شهرستان مبارکه و هیئت همراه از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه بازدید کرد.
به گزارش ایلنا، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در جمع مدیران و کارکنان این شرکت با اشاره به اقتصاد مقاومتی و نقش کارکنان این بنگاه صنعتی گفت: در حال حاضر که در تحریم ظالمانه و در جنگ اقتصادی در برابر استکبار جهانی به سر می بریم، نقش کارگران و مهندسان در مقاومت در برابر این تهاجم ظالمانه و مدیریت اقتصادی کشور بسیار سازنده و تأثیرگذار است؛ بنابراین باید به حقوق قانونی و منطقی آن ها توجه کرد.
وی افزود: بنای دستگاه قضایی در حوزۀ مسائل اقتصادی و صنعتی، به ویژه صنعت این است که به کمک دولت بیاید. به همۀ رئیسان دادگستری تأکید کرده ایم که امروز در موضوع اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی، دستگاه قضا باید برای کمک به حوزۀ کار و تولید و به طور کلی اقتصاد کشور هرکاری می تواند انجام دهد. مسلما اگر به حمایت و کمک قوۀ قضائیه نیاز باشد، در همۀ بخش ها در خدمت صنعت هستیم و برای حل هر مشکلی که امکان آن در دستگاه قضایی فراهم باشد به میدان می آییم. مدیران اقتصادی باید مشکلاتشان را به ما منتقل کنند تا با حمایت قضایی و حقوقی، آن را حل کنیم و این موضوع با جدیت در سراسر کشور دنبال می شود.
دادستان کل کشور افزود: خود بنده در دادستانی کل برای انجام همین حمایت، معاونت مرتبط با این موضوع را ایجاد کرده ام تا آن دسته از مشکلات صنایع را که از طریق دستگاه قضایی قابل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار