رئیس فدراسیون والیبال: حمایت از کمیته داوران، به شرط این که تصمیمات منطقی باشد و سلیقه ای نباشد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ محمدرضا داورزنی در حاشیه نخستین نشست کمیته داوران، گفت: علت استفاده از نفرات محدود در داوری مسابقات والیبال یکی از دلایل اختلافات جامعه داوری است و باید از تمامی ظرفیت داوری کشور در لیگ ها، مسابقات قهرمانی کشور و سایر مسابقات استفاده کنیم.
رئیس فدراسیون والیبال افزود: اعضای کمیته داوران با قاطعیت برنامه های خود را پیگیری کنند و نگران جوسازی های فضای مجازی که بر اساس سلایق و منافع شخصی است، نباشند.
داورزنی گفت: با توجه به ارجحیت منافع ملی به تصمیمات فدراسیون، لذا شاید این باعث ناراحتی برخی افراد که به دنبال منافع شخصی هستند، شود.
وی افزود: باید سطح سواد داوران را نیز افزایش دهیم و اگر این برنامه به خوبی اجرا شود، چهار سال دیگر شاهد حضور داوران باسواد و آگاهی در والیبال خواهیم بود.
داورزنی گفت: طلب برخی داوران در اولویت های کاری مالی قرار دارد و به محض وصول مطالبات فدراسیون، پرداخت خواهد شد.
این نشست با حضور میلاد تقوی سرپرست دبیری، مهناز شاددل مشاور امور بانوان، ابراهیم فیروزی رئیس کمیته داوران، نرگس افشین (نایب رئیس)، فرهاد شاهمیری (دبیر)، منیژه صادقی (عضو کمیته و مسئول داوران خانم) و بهرام سلیمانی (عضو کمیته و مسئول داوران ساحلی) امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری