فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: روزی ملت فلسطین با دست خالی و با سنگ با رژیم صهیونیستی مقابله می کردند ولی امروز آن سنگ ها به موشک تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان،  سردار مجتبی فدا در جمع کارکنان سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه دفاع از مردم فلسطین یکی محورهای اساسی حرکت امام از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی بوده اظهار داشت: 70 سال است کشور فلسطین و منطقه شرق آسیا با طراحی و برنامه ریزی انگلستان و آمریکا و سکوت سازمان های بین المللی از یک غده سرطانی در منطقه با نام اسرائیل رنج می برد.
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان تاکید کرد: رژیم غاصب صهیونیستی با وجود تجهیزات و پشتیبانی استکبار جهانی قوی نیست و آسیب پذیری بالایی دارد، اما ظرفیت های جهان اسلام برای مقابله با آن آزاد نشده و خیانت برخی حکام مرتجع منطقه باعث شده که بعد از این همه سال هنوز جهان اسلام از توطئه های رژیم صهیونیستی در غذاب باشد.
وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی بالاترین ظرفیت را برای پیشتیبانی از ملت مسلمان فلسطین در دل منطقه ایجاد کرده است خاطر نشان کرد: روزی ملت فلسطین با دست خالی و با سنگ با رژیم صهیونیستی مقابله می کردند ولی امروز آن سنگ ها به موشک تبدیل شده است.
وی گفت: به برکت روحیه ایستادگی و مقاومت و الگوگیری از شهدای 8 سال دفاع مقدس ما رزمندگان فلسطینی به چنان توانمندی هایی دست پیدا کرده اند که توان مقابله رژیم صهیونیستی در مقابل آنها به 2 ساعت کاهش یافته است.
فدا یادآور شد: رژیمی که آوازه شکست ناپذیری ارتش آن کل منطقه را پر کرده بود و در جنگ 6 روزه چند کشور عربی مثل مصر، اردن، سوریه، عراق را ظرف 24 ساعت شکست داد و در حالی که بخش هایی از خاک این کشورها را اشغال کره بود صلح تحمیلی خودش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری