بروجرد- فرماندار بروجرد ضمن تعطیل کردن شهرستان تا پایان هفته و اعلام اتخاذ تصمیمات محدودیتی مقابله با کرونا گفت: ورود تمامی خودروهای پلاک غیربومی به بروجرد ممنوع است.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالرحیم رحیمی روز شنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا که در سالن جلسات فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: شیوع کرونا همچنان ادامه دارد و متأسفانه مردم دستورالعمل ها را رعایت نمی کنند و تصورشان این است که این ویروس تمام شده در حالی که ادامه دارد ولی در بروجرد میزان مرگ و میر با این ویروس کم است.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه آمار تست های بیماری کرونا در بروجرد افزایش یافته و این موضوع نگران کننده است لذا تا پایان هفته شهرستان بروجرد تعطیل اعلام می شود.
فرماندار بروجرد گفت: اماکن عمومی، پارک ها و تفرجگاه ها مملو از جمعیت هستند که این موضوع خود می تواند سبب افزایش ابتلاء به کرونا باشد که در این راستا دستور محدود سازی دوباره اجرا می شود.
رحیمی با اشاره به وضعیت بازار بروجرد ادامه داد: بازار باید طبق پروتکل های بهداشتی فعالیت کند که استفاده از دستکش و ماسک ضروری بوده و صاحبان مغازه باید کنترل کنند که مشتریان با ماسک و دستکش وارد شوند و در غیر این صورت مغازه پلمب می شود که اکیپ های چندگانه بازار را در این مدت کنترل می کنند.
وی اظهار داشت: رستوران ها حق بازگشایی ندارند و باید تعطیل باشند و همچنین اغذیه فروشی های سیار تا پایان هفته تعطیل هستند و حق فعالیت ندارند.
فرماندار بروجرد افزود: ورود به روستاها مخصوصاً روستاهای گردشگری ممنوع بوده و اجازه ورود به روستاها داده نمی شود.
رحیمی جمع آوری مجدد دستفروشان را برای جلوگیری از شیوع کرونا ضروری دانست و گفت: اکیپ جمع آوری دست فروش ها در شهر باید فعال شود که نیروی انتظامی در این امر همکاری می کند و از امروز تا پایان هفته پروتکل های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار