مهناز افشار: نه من به این پول ها نیاز دارم و نه مولاوردی به این توییت ها!

خبر آنلاین چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰
مهناز افشار، بازیگر سینما با انتشار متنی در کانال تلگرامی اش، نسبت به ادعاهای اخیر علیه خود و درج یک گفت وگوی جعلی از او در برخی بولتن ها و فضای مجازی با هشتگ خیانت،واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در پی تیراندازی و تشدید آشفتگی محیط فیزیکی پیرامون تئاتر شهر، سعید اسدی، مدیر این مجموعه با فرماندار تهران، مدیران شهرداری و تعدادی از مقامات بلند پایه انتظامی دیدار و ضمن دیدار و گفت وگو با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از او خواست تا مشکلات تئاتر شهر را به گوش عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور و پیروز حناچی شهردار تهران برسانند.
سعید اسدی همچنین در دیدار با عیسی فرهادی، فرماندار تهران ضمن ابراز نگرانی از شرایطی که طی ماه های اخیر در محیط پیرامونی تئاتر شهر اتفاق افتاده است، پیگیری موضوعاتی چون محصور کردن این عرصه، پاکسازی محیط این مجموعه از افراد نابهنجار و ایمن سازی مضاعف و جمع آوری دستفروشان را خواستار شد.
همچنین مدیر مجموعه تئاتر شهر روز گذشته با سرهنگ قاسم زاده، رییس کلانتری، سرهنگ باقری، معاون اطلاعات کلانتری، سرهنگ کرمی سرکلانتر کلانتری جامی، طاهری شهردار ناحیه ۱ و مهندس خرد معاون خدمات شهری منطقه ۱۱ شهرداری تهران جلساتی را برگزار کرد.
 در این جلسات به راه های عملی دست یابی به آرامشی پایدار پیرامون تئاتر شهر پرداخته و مقرر شد علاوه بر برنامه ریزی راهبردی جهت حذف آسیب ها در این محیط، اقدامات عملی و فوری نیز جهت بالا بردن امنیت و حفظ حریم مجموعه صورت پذیرد.
۵۷۵۷

سرخط اخبار