برگزاری ۳۰۰ جشن گلریزان در کشور/آگاهی به گروه های در معرض خطر

خبرگزاری مهر یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر ، نادر رمضان خواه غروب یکشنبه در مراسم گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد که در سالن اجتماعات دادگستری کل گیلان برگزار شد با اشاره به برگزاری جشن گلریزان در استان های کشور اظهار کرد: امسال توسط ستاد بیش از ۳۰۰ جشن گلریزان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه نخستین کمک برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد توسط رهبر معظم انقلاب به مبلغ ۴ میلیون تومان پرداخت شد، افزود: به غیر از استان های سیل زده سایر استان ها برای کمک به هم نوعان خود این جشن را برگزار می کنند.
رئیس دفتر مدیرعامل ستاد دیه کشور با تاکید بر اینکه جشن گلریزان تنها به منظور جمع آوری کمک های نقدی نیست، گفت: هدف ما آگاهی دهی و ارائه هشدارهای لازم به کارگران و کارفرمایانی در معرض خطر مالی است.
رمضان خواه با اشاره به آزادی ۱۳۰ هزار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در ۳ دهه اخیر، تصریح کرد: تصویب قانون بیمه شخص ثالث، اصلاح قانون چک که منجر به کاهش چک های برگشتی شده از جمله دستاوردهای جشن گلریزان است.
ملت ایران در مسیر کمال معنویت گام بر می دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه، اظهار کرد: ملت ایران با اتکا به خداوند مسیر کمال معنویت را انتخاب کردند و در این مسیر گام بر می دارند.
علی اوسط اکبری مقدم به کمک خیران در پرداخت جرایم غیرعمد زندانیان اشاره و بیان کرد: امیدواریم استان گیلان در این زمینه در سطح کشور پیشرو باشد و با کمک هموطنان گیلانی باری از دوش خانواده مجرمان غیرعمد برداشته شود.
امسال تمام زندانیان جرایم غیرعمدی گیلان آزاد می شوند
مدیر دفتر ستاد دیه گیلان با بیان ...

سرخط اخبار