استقلال با نفت مسجدسلیمان بازی دوستانه داشته و 2بر یک برنده شده است. یکی از حاشیه های این بازی، حضور همزمان 3مربی در کنار زمین بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
 در روزی که محمود فکری از روی نیمکت کار را دنبال می کرد، آرش برهانی، صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده به طور مستمر از لب خط تیم را کوچ می کردند این در شرایطی است که کارشناسان می گویند هنگام مسابقه، فوتبالیست ها آنقدر در جریان بازی غرق می شوند که حتی حرف سرمربی را هم نمی شنوند. بعد در استقلال تعداد دستیاران آنقدر زیاد است که عملا هر بازیکن، یک مربی دارد. در این میان، آرش برهانی، سرمربی تیم امید استقلال شده، اما فکری به او گفته هم آنجا باش و هم در تیم بزرگسالان بمان. آقا میدان انقلاب هم اینقدر «داد زن» ندارد.
منبع: ایسنا
رقص حاشیه ساز مهراب قاسم خانی ! + فیلم داغ آبان خوش قدم / در آبان ماه 4 نوع یارانه دریافت می کنید خواننده معروف کشورمان در گذشت درگیری نیوشا ضیغمی وساناز طاری حاشیه ساز شد ! + فیلم درگیری افشاگری جنجالی دنیا جهانبخت از دست های پشت پرده ! مهناز افشار و آرش درحال خوش گذرونی دو نفره ! + عکس لورفته نیکی کریمی کشف حجاب کرد ! + عکس دیده نشده احتمال انتقال کرونا ازطریق رابطه جنسی محمد رضا گلزار ازدواج کرد / آیا حقیقت دارد ؟ سحر قریشی بیمارستانی شد! + عکس جدید

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار