مشهد- ایرنا- فرماندار مشهد گفت: تاکنون در این شهرستان ۲۶۶ طرح اقتصادی با ۴۱۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در سامانه طرح مثلث اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی ثبت شده است.

محمد رضا هاشمی روز سه شنبه در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد افزود: در راستای اجرای طرح مثلث اقتصادی، فرهنگی استاندار خراسان رضوی در شهرستان مشهد برای تثبیت و ایجاد ۷۶ هزار شغل هدف گذاری شده است و برای تحقق این هدف همه دستگاه ها باید وارد عمل شده و تلاش کنند.
وی به دیگر طرح های مهم شهرستان نیز اشاره و بیان کرد: دفتر طرح نجات برای ساماندهی نابسامانی های اجتماعی در بلوار توس تاسیس شده است و این طرح در هشت محله حاشیه شهر مشهد مشهد با ۳۲۰ هزار نفر جمعیت آغاز شده و دستگاه های اداری باید در این محلات به وظایفی که به آنها محول شده عمل کنند.
هاشمی همچنین ضمن تبریک هفته وحدت گفت: آنچه موجب ترس دشمنان از ما شده است قدرت نظامی و علمی ما نیست بلکه وحدت بین مردم و مسئولان و وحدت بین اقوام، مذاهب و فرق مختلف است.
فرماندار مشهد گفت: ما نقاط مشترک فراوانی داریم که باید برجسته شود هرچند برخی نقاط اختلاف فقهی که وجود آنها معمولی است در این بین وجود دارد اما نباید اجازه داد این تفاوتها وحدت را خدشه دار کند.
هاشمی افزود: در راستای تقویت وحدت توصیه می شود که مسئولان ادارات مختلف در مراسم هفته وحدت در روستاهای تلفیقی شهرستان شرکت کنند.
تذکر به مدیران شهرستانی برای عدم استفاده از نام های بیگانه
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد نیز در این جلسه به قانون ممنوعیت استفاده از اسامی خارجی و بیگانه اشاره کرد و گفت: قانونگذار در این باره برای متخلفان جرم انگاری نموده است.
محمد جواد استادی افزود: جست و جو و شناسایی نام های بیگانه با استفاده از سامانه "سر در اصناف" فراهم شده و مدیران می توانند با استفاده از آن از ورود اسامی نامتعارف در موارد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار