در شرایطی که باشگاه های لیگ برتر فوتبال قصد شروع تمرینات خود را داشتند بار دیگر با ممانعت به موقع ستاد مبارزه با کرونا روبه رو شدند و این در حالی است که سازمان لیگ هم تکلیف مسابقات را روشن نمی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از 9 اسفند سال 98 رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل شد. تا قبل از اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا به طور رسمی اعلام کند که هیچ فعالیت ورزشی نباید انجام شود سازمان لیگ تصمیم بر این داشت 15 فروردین رقابت های لیگ را از سر گیرد و حتی برنامه بازی ها را هم اعلام کرد اما درست یک روز بعد از اعلام برنامه از سوی سازمان لیگ، وزارت ورزش و جوانان پس از جلسه با ستاد مبارزه با کرونا در ورزش اعلام کرد هرگونه فعالیت ورزشی و حتی انجام تمرینات تا آخر فروردین ماه تعطیل است.
با توجه به شیوع کرونا در کشور و روندی که وجود دارد به نظر می رسد به این زودی وضعیت کنترل این بیماری امکان پذیر نیست و از سویی تکلیف تیم های لیگ برتری و البته سایر لیگ های فوتبال هم نامشخص است.
تیم های فوتبالی که خود از معترضان برگزاری بازی ها حتی بدون حضور تماشاگر بودند اکنون یک به یک به صدا در آمده اند که چرا سازمان لیگ در خصوص ادامه برگزاری بازی ها تکلیف را روشن نمی کند. 
تمام تیم ها از 10 الی 15 اسفند به این طرف تمرینات خود را برگزار نکرده اند و با توجه به اینکه همچنان از سوی ستاد مبارزه با کرونا برگزاری تمرین هم منع شده مشخص نیست از چه زمانی باید شروع به کار کنند. وقتی هم سازمان لیگ تکلیف برگزاری یا عدم برگزاری بازی ها را مشخص نکند برنامه ریزی کادرهای فنی تیم های لیگ برتری هم معنایی ندارد. 
سرمربیان تیم های لیگ برتری نگران این هستند که سازمان لیگ ناگهانی اعلام برنامه کند و این درحالیست که حداقل باشگاه ها برای آماده سازی خود برای شروع لیگ نیاز به تمرین یک ماهه دارند. این موضوع را اکثر اعضای کادر فنی و سرپرستی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار