مظاهری: فصل جدید سال قهرمانی تراکتور است/قول می دهم که با تمام وجودم تلاش کنم

فارس نیوز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰
دروازه بان تیم فوتبال تراکتور گفت: سال خوبی در انتظار این تیم و مردم آذربایجان است و امسال سال قهرمانی تراکتور خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس،"رشید مظاهری" در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار کرد: در شرایط بدنی خوبی قرار دارم و بعد از این که از اردوی تیم ملی برگشتم، از امکانات موجود در کمپ " پولات ریزورت" ارضروم استفاده کردم و خداراشکر که همه چیز در وضعیت خوبی قرار دارد.
وی افزود: من اولین فصلی است که در تراکتور حضور دارم و با توجه به مدیریت خوبی که از رأس باشگاه گرفته تا کادر فنی و کاپیتان تیم می بینم، فکر می کنم سال خوبی در انتظار تراکتور و مردم آذربایجان باشد و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل، جشن قهرمانی را همراه با هواداران پرشور تراکتور بگیریم.
مظاهری تأکید کرد: به هواداران قول می دهم که با تمام وجودم برای تراکتور تلاش کنم و با تمرین خوب، بتوانم در بازی ها خوب ظاهر شده و برای این تیم بجنگم.
دروازه بان تیم فوتبال تراکتور خطاب به هواداران تیمش گفت: امیدوارم هواداران پرشور تراکتور، مثل همیشه پشت تیم بمانند؛ چرا که امسال، سال قهرمانی است و از خدا می خواهم که جشن قهرمانی را همراه با هواداران پرشور تراکتور بگیریم.

سرخط اخبار