روایت بازیگر «ستایش» از بازی در فیلم حاتمی کیا

خبر آنلاین چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
میزان نوشت: بازیگر سریال «ستایش ۳» گفت: فیلمبرداری «خروج» اثر جدید حاتمی کیا حدوداً از نیمه گذشته است و همچنان فیلمبرداری در شهر قم ادامه دارد.

آتش تقی پور بازیگر فیلم سینمایی «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی کیا درباره آخرین وضعیت تولید این فیلم سینمایی گفت: فیلمبرداری خروج حدوداً از نیمه گذشته است و همچنان فیلمبرداری در شهر قم ادامه دارد.
وی در همین راستا ادامه داد: دو روز پیش به همراه تیم تولید از شهرستان گچساران راهی تهران شدیم و کلیه مراحل فیلمبرداری خروج در این شهر به پایان رسید، البته بازی من در فیلم خروج در سکانس های مربوط به شهرستان گچساران بود و کارم در این فیلم سینمایی به پایان رسید.
بازیگر فیلم سینمایی خروج در مورد پیشنهادات تازه ای که برای بازی داشته اضافه کرد: در حال حاضر نزدیک به دو ماه سخت را پشت سر گذاشته ام و ترجیح می دهم کمی استراحت کنم تا انرژی تازه ای بار دیگر جلوی دوربین بروم.
وی حضور در خروج حاتمی کیا را اتفاقی مثبت خواند و تاکید کرد: حضور در این فیلم بسیار لذتبخش بود، تجربه تازه ای برای من ثبت شد، اعتقاد دارم که فیلم خروج صد در صد فیلم فوق العاده ای می شود، زیرا حاتمی کیا با دقت و تیزهوشی بسیار بالایی کارگردانی این اثر را انجام داده و مطمئنا بازخورد خوبی خواهد داشت.
بازیگر سریال تلویزیونی «ستایش ۳» با اشاره به پایان این مجموعه تلویزیونی اظهار کرد: اتفاق جالب اینجا بود که در روزهایی که ستایش پخش می شد، من در شهر گچساران به سر می بردم و بازخورد این سریال را بین مردم می دیدم، خوشبختانه همه از سریال راضی بودند و این اثر هر شب از سوی مخاطبان پیگیری می شد.
تقی پور در همین رابطه خاطرنشان کرد: طی این دو ماه نتوانستم زیاد تلویزیون ببینم، زیرا درگیر بازی در خروج بودم، اما گه گاه که این اتفاق می افتاد و سریال ستایش را نگاه می کردم کاملاً از نتیجه پروژه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار